Skvěle připravený soupeř otočil stav 1:0 na tenisových 1:6 a celou druhou půli měl pod kontrolou. Zaslouženě triumfoval, domácí do šancí prakticky nepouštěl a sám jich měl několik.

„Už druhý zápas za sebou je to katastrofa. Zlom nastal na startu druhé půle, kdy nám dali dva góly na 1:3, ale byla jen otázka času, kdy jim to tam spadne. Přestože jsme Hranicím na pár gólů sami namazali, soupeř byl o třídu lepší a prosadil by se i tak,“ uznal dětmarovický trenér Josef Jadrný.

Dětmarovice (v bílém) schytaly doma od Hranic debakl.

Když se to tak vezme, domácí měli vlastně jen dvě šance. Jednu proměnil Alič, druhou spálil Mičola.

I jeho mrzelo, jak utkání dopadlo. „Klobouk dolů před Hranicemi, dnes nás prostě přehrály. Každý z nás by si teď měl uvědomit, jak utkání odehrál a co pro výsledek udělal. Hrát divizi není sranda, musí se v ní pracovat na sto procent. Jsme kolektiv, takže prohráváme i vyhráváme společně, každopádně takhle určitě vystupovat nemůžeme,“ kriticky hodnotil sobotní zápas Mičola.

Trenér Jadrný mu dal za pravdu. „Hranice měly plno šancí, přečíslovaly nás, byly neustále v pohybu. Naši se dneska učili, jak se má běhat, jak má vypadat práce na míči. Prostě je vidět, že makat se musí i v divizi. Tohle už není soutěž, kde by si to člověk měl uhrát rutinou. Nehráli jsme nic, byli horší ve všech atributech. Strašnější zápas jsem v Dětmarovicích nezažil,“ ulevil si po zápase Jadrný.

SK Dětmarovice – SK Hranice 1:6 (1:1)

Branky: 16. Alič – 48., 51. a 85. Marek, 35. Vavřík, 75. Kuchař, 90+1. Křenek. Rozhodčí: Poláček – Hanák, Zapletal. ŽK: 3:0. Diváci: 280.

Dětmarovice: Kotrla – Mleziva, Hrtánek (70. Kocián), Skoupý, Alič – Uher, Škuta, Mičola, Egri (78. Derík), Macko (60. Pospěch) – Řapek. Trenér: Jadrný.