Dětmarovickým víkendový zápas vůbec nevyšel. „Nefungovala nám obrana, střed hřiště ani útok,“ řekl výstižně trenér Josef Jadrný. „Téměř devadesát minut jsme na hřišti vytvářeli chaos,“ dodal.

V Kozlovicích se hraje na úzkém hřišti, což Jadrného svěřencům vůbec nevyhovovalo. „Mančafty umíme uběhat, ale tady to nešlo,“ přiznal hostující kouč, jehož tým v první půli Kozlovicím nabídl dvě gólové akce.

První branku dali Hanáci po hrubé individuální chybě Dětmarovic, poté sice z penalty srovnal Skoupý, v úplném závěru poločasu si ale dal vlastenec Pospěch. „Do druhého poločasu jsme to chtěli změnit, ale všechno bylo špatně,“ štvalo Jadrného.

Během závěrečných pěti minut se trefili Mazouch s Přikrylem a bylo definitivně rozhodnuto. Trenér Jadrný, který svůj tým dokáže pochválit i po porážce, byl tentokrát výkonem Dětmarovic hodně zklamaný.

„S přístupem ani předvedenou hrou nemůžu být spokojen vůbec. Dnes nikoho chválit nebudu, jsem naštvaný,“ přiznal. Šanci na reparát budou mít Dětmarovice tuto sobotu v utkání proti Hranicím.

FK Kozlovice – SK Dětmarovice 4:1 (2:1)

Branky: 31. Nekuda, 45. vlastní Pospěch, 85. Mazouch, 88. Přikryl – 36. z pen. Skoupý. Rozhodčí: Kontoršikov – Lukašík, Mankovecký. ŽK: 2:2. Diváci: 200.

Dětmarovice: J. Stach – Mleziva, Hrtánek, Skoupý, Alič – Uher (62. Macko), Kurušta (78. Kocián), Mičola, Egri – Řapek, Pospěch. Trenér: Jadrný.