Poslední výsledky mužstva trenéra Josefa Jadrného nebyly příliš lichotivé. O víkendu Dětmarovičtí nestačili doma na Kozlovice, a ještě předtím čekali na výhru marně čtyři zápasy.

Náladu si tedy chtěli zlepšit v Šumperku, který se motá na spodku tabulky. To se jim povedlo, k úplné spokojenosti ale něco scházelo – vstřelený gól. Zápas totiž skončil bez branek.

„Klidně jsme mohli i o dva góly vyhrát,“ přemýšlel kouč hostí Jadrný nad průběhem zápasu. Dětmarovičtí měli minimálně tři vyložené šance, po gólu volaly hlavně příležitosti Tomáše, M. Macka a Puchla, ani jedna z nich se ale neujala. „Přesto musím tým pochválit za bezchybnou defenzivu,“ dodal Jadrný, známý vyznavač čistých kont.

Domácí, kteří se v poslední době prezentují solidními výkony i výsledky, si během zápasu nevytvořili žádnou vyloženou šanci. Dětmarovičtí byli téměř celé utkání aktivnější a měli převahu, doplatili však na koncovku.

„Je nás málo, kluci si dnes sáhli na dno, ale kdo hrál, předvedl dobrý výkon,“ pochválil své svěřence Jadrný. „Chtěli jsme tři body, ale máme jeden. Hráli jsme však fotbal, a za to jsem rád,“ vzhlíží Jadrný s nadějí k „lepším zítřkům“.

FK Šumperk – SK Dětmarovice 0:0

Rozhodčí: Šimoník – Poláček, Galář. ŽK: 1:1. Diváci: 120.

Dětmarovice: Kotrla – Uher, Hrtánek, K. Skoupý, Frébort – M. Macko, Škuta, Puchel, Nitka – Tomáš, Řapek (90. Regec). Trenér: Jadrný.