„Jeli jsme k favoritovi. Je to jeden z nejlepších mančaftů, hodně vyhrává, ale chtěli jsme tam uhrát dobrý výsledek,“ uvedl kouč Dětmarovic Josef Jadrný. „Ostudu jsme rozhodně neudělali. Naopak, lidé i domácí trenér říkali, že jsme jeden z top týmů, který tam letos hrál,“ dodal.

Dětmarovické kosí marodka. Do Hranic jich odjelo málo, už v průběhu první půle se navíc zranil gólman Kotrla a ve druhém poločase i stoper K. Skoupý. Do středu obrany se tak musel přesunout útočník Řapek, přesto hosté předvedli bojovný výkon.

Skóre zápasu otevřel v 26. minutě domácí Kundrát, který proměnil pokutový kop. Ten však o dvanáct minut později zahrávali i hosté a Puchel se nemýlil. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu 1:1.

Ve druhé půli se hra přelévala ze strany na stranu. „Deset minut tlačili oni nás, pak zase my je,“ uvedl Jadrný. Jenže krátce po návratu z kabin hostující obrana neuhlídala Kundráta a ten svou druhou brankou, jak se později ukázalo, rozhodl.

Jadrného svěřenci to rozhodně nezabalili a byli nebezpeční. Žádnou tutovou šanci, po které by srovnali, si ale nevytvořili. „Hranice se však bály o výsledek, v závěru jsme si vytvořili slušný tlak, škoda, že to tam nespadlo,“ uzavřel kouč Dětmarovic.

SK Hranice – SK Dětmarovice 2:1 (1:1)

Branky: 26. z pen. a 49. Kundrát – 38. z pen. Puchel. Rozhodčí: Svoboda – Vojáček, Hubený. ŽK: 0:1. Diváci: 175.

Dětmarovice: Kotrla (36. J. Stach) – Uher, Hrtánek, K. Skoupý (65. Nitka), Frébort – R. Macko, Škuta (58. Regec), Puchel, M. Macko – Řapek, Tomáš. Trenér: Jadrný.