„Věřil jsem, že už to zvládneme,“ řekl po utkání zklamaný kouč Dětmarovic Josef Jadrný.

Jeho svěřenci se výsledkově trápí, šancí si však v každém zápase vypracují několik. Souboj s Heřmanicemi nebyl výjimkou. Například Řapek v první půli dvakrát nastřelil břevno.

Hosté však v zápase ukázali lekci z produktivity a v závěru první půle se z první příležitosti prosadil Půda. „V té době už jsme měli vést 3:0. Místo toho jsme ale dostali gól a to nás položilo,“ uvedl Jadrný.

Ve Fakultní nemocnici Ostrava stihl Karel Gott pokřtít před zraky nemocných dětí kalendář.
Seriál Deníku: Karel Gott očima novináře Jiřího Krušiny

Kdo by čekal, že Dětmarovice po přestávce navážou na dobré herní představení z první půle, ten se mýlil. „Sice jsme měli nějaký tlak, ale už to bylo těžké. Psychicky jsme to nezvládli,“ přiznal kouč Jadrný, že na jeho svěřencích leží těžká deka.

V závěru utkání se navíc po druhé žluté kartě nechal vyloučit útočník Staško. „Bude nám hodně chybět. Je to totiž jeden z mála bojovníků, na hřišti pokaždé nechá úplně všechno. Stejně tak můžu po zápase pochválit Kotrlu a Reného Macka. Ti tři makali, ale je to málo na to, aby se vyhrálo,“ pokračoval v komentáři k utkání Jadrný.

Dětmarovice nejsou v dobré pozici. Prohrály utkání o šest bodů a v tabulce jsou třetí od konce. Díky výhře je přeskočili i Ostravané. „Nevím, jak utkání berou hráči, ale pro mě je to katastrofa,“ uzavřel Jadrný další pád tabulkou.

SK Dětmarovice – FC Heřmanice 0:1 (0:1)

Branka: 39. Tůma. Rozhodčí: Kolář – Jahoda, Kotala. ŽK: 4:2. ČK: 82. Staško (D). Diváci: 128.

Dětmarovice: Kotrla – Škuta, Skoupý, Harazin (49. Egri), Leibl – Uher, Mičola, R. Macko, M. Macko – Staško, Řapek. Trenér: Jadrný.

Bohumín ztratil v závěru vyhraný zápas.
Bohumín v závěru přišel o výhru
Havířov doma zabral a vyhrál.
Indiáni si vyšlápli na rezervní tým Opavy