Dětmarovičtí v minulém kole doma aspoň remizovali 3:3 s Heřmanicemi, ale v sobotu nedokázali porazit Kozlovice a i ta remíza jim v závěru unikla.

Do zápasu nezasáhl záložník Mičola, jenž za červenou kartu z předešlého duelu vyfasoval třízápasový trest. I bez něj si ale domácí dokázali vytvořit spoustu šancí. Jenže je znovu trápila koncovka.

„Dostáváme se do řady gólových příležitostí, ale nedokážeme je proměňovat. A soupeři nás trestají z každé šance,“ mrzí vývoj posledních zápasů kouče Dětmarovic Josefa Jadrného. „Drží se nás to už z působení v přeboru. Dostáváme góly ze všeho,“ dodal.

Skóre sobotního zápasu bylo dlouho vyrovnané, první branka utkání padla až v 76. minutě, kdy se trefil hostující Matějka. O sedm minut později se ale v závaru před bránou nejlépe zorientoval Tomáš, prostřelil obranu Kozlovic a vyrovnal.

close Dětmarovice (v bílém) podlehly doma Kozlovicím. info Zdroj: Tadeáš Bednarz zoom_in

Tou dobou už mohli domácí klidně vést, předtím totiž postupovali dvakrát sami na hostujícího gólmana! Jenže obě tutovky neproměnili, a tak tři minuty před koncem přišli i o bod. O vítězství Kozlovic rozhodl Galetka.

„Byl to remízový zápas, zase jsme ale dostali gól na konci,“ mrzela další domácí ztráta Jadrného. „Výsledky teď nemáme, prohráváme si to v posledních minutách,“ dodal jedním dechem.

Šanci na nápravu budou mít Dětmarovice už ve středu, kdy zajíždějí na půdu Šumperku.

SK Dětmarovice - FK Kozlovice 1:2 (0:0)

Branky: 83. Tomáš – 76. Matějka, 88. Galetka. Rozhodčí: Kouřílek – Kotala, Vojáček. ŽK: 1:1. Diváci: 190.

Dětmarovice: Kotrla – Uher, Hrtánek, K. Skoupý, Frébort – R. Macko, Škuta, Puchel, M. Macko – Tomáš, Řapek (46. Nitka). Trenér: Jadrný.