Bohumínští fotbalisté dostali od rezervy ligové Opavy tři góly a odjeli domů s nepořízenou.

„Minule jsme nebyli spokojeni s předvedenou hrou, ale s výsledkem ano. Dnes to bylo zase naopak. Tak nevím, jestli je lepší hrát špatně a vyhrát, nebo předvést dobrý výkon a prohrát,“ přemítal vedoucí bohumínského týmu Patrik Poštulka.

Bospor byl v úvodním poločase aktivnějším týmem a vypracoval si několik dobrých šancí, ve kterých se ocitli Halaška, Leibl či František Hanus. Ani jeden z nich ale domácího gólmana nepřekonal. „Kdybychom něco z toho proměnili, asi by to vypadalo jinak. V koncovce jsme ale bohužel selhali,“ mrzelo Poštulku.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí, kteří se rychle dostali do vedení a v 65. minutě to bylo už 2:0. „Chtěli jsme hrát vysoký presink, první poločas nám to ještě vycházelo, ale pak jsme dostali rychlý gól a to soupeře nakoplo,“ uvedl vedoucí hostujícího týmu.

Bohumín už moc sil na zvrácení výsledku neměl. „Dvakrát jsme museli střídat kvůli zdravotním problémům, v závěru jsme proto už neměli moc možností, jak hru oživit,“ uvedl Poštulka. Naopak v poslední minutě ještě skóroval z brejku Veselý a přidal Bosporu třetí gól na cestu.

SFC Opava B – Bospor Bohumín 3:0 (0:0)

Branky: 50. Darmovzal, 65. Helebrandt, 85. Veselý. Rozhodčí: Broskevič – Kontoršikov, Částečka. ŽK: 3:1. Diváci: 90.

Bohumín: Moláček – Sittek, Moskál (50. P. Poštulka), Košťál, Ferenc (45. Baculák) – Latocha, Leibl, Kubinski, Halaška – F. Hanus (65. Padých), M. Hanus. Trenér: Špička.