„Tahhle porážka mi příjde krutá. Hlavně za první poločas si myslím, že si kluci nezasloužili prohrát. Hráli jsme, tlačili jsme na soupeře, vytvářeli si šance, ale ta naše koncovka…,“ označil havířovský trenér Miroslav Matušovič největší problém svého týmu.

Jedinou branku nedělního utkání inkasovali Indiáni ve 37. minutě. „Koncovka je to, co nás teď nejvíc trápí. My prostě nedáme gol, i když si příležitostí vytváříme dost a z různých pozic. Když ale nedáš gol, jednoduše nemůžeš pomýšlet na vítězství,“ konstatoval zkušený kouč po druhé porážce v sezoně.

FK Bospor Bohumín - MFK Vítkovice 1:1 (4. kolo divize F, 27. 8. 2023). Ve 35. minutě otevřel skóre parádními nůžkami hostující Denis Nieslanik. Fotogalerie je z utkání 1. kola SFC Opava B - Bohumín 1:1.
VIDEO: Bohumín rozesmutnil gól vítkovického Ronalda, urval jen bod. Podívejte se

Předtím Havířov neuspěl doma s Polankou nad Odrou (1:2). „Samozřejmě, že děláme i jiné chyby a neřešíme vše správně tak, jak by se mělo, ale tohle bude vždy,“ poznamenal Miroslav Matušovič, fotbalový mistr s Baníkem Ostrava a Spartou Praha.

„Druhý poločas hodnotit nebudu, protože to už nebylo o fotbale. Byl rozkouskovaný se spoustou faulů na obou stranách, více se stálo než hrálo,“ připomenul domácí trenér, že devět z celkového počtu deseti žlutých karet bylo uděleno po přestávce. Vratimov jich v duelu dostal sedm, všechny ve druhé půli a šest z nich v rozmezí 81. až 95. minuty, kdy se ze všech sil snažili uhájit jednogólový náskok.

Zápas 4. kola krajského přeboru Kravaře - Dolní Datyně 2:2.
OBRAZEM: Jestřábi otočili duel v Kravařích, pak přišel sporný gól v nastavení

V tabulce jsou Indiáni po 4. kole se skóre 2:4 na 13. místě, ale k dobru mají na žádost soupeře odložený zápas 3. kola ve Velkých Hošticích s „béčkem“ Opavy. Dohrávat ho budou ve středu 6. září.

„Věřím, že se to brzy otočí a zase začneme dávat goly, protože takhle to ve fotbale chodí.” dodal trenér Miroslav Matušovič.

Už v neděli 3. září čeká Havířov duel v Bruntále.

Zápas 3. kola krajského přeboru Stonava - Kobeřice 2:0.
Stonavu před soubojem nováčků povzbudily tři body z Oldřišova. Co řekl kouč?

Divize F – 4. kolo:

MFK Havířov – Vratimov 0:1 (0:1)

Branka: 37. Chlopek. Rozhodčí: Habermann - Vejtasa, Čampišová. ŽK: Kocemba, Skoupý, Wojnar – Brezula, Bányácski, Barták, Kavan, Benc, Lišaník (trenér), Klejnot (vedoucí mužstva). Diváci: 300.

MFK Havířov: Přibyl - Kocemba, Skoupý, Michalčák - Heller, Podešva, Ciku, Wojnar (83. Hamrozi), Jež - Piękoś (75. Kisza), Míra (63. Michalek). Trenér: Miroslav Matušovič.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...