„Obrovité zklamání. Myslel jsem si, že po Polance na tom nemůžeme být hůř, a jsme… V podstatě jsme neměli za dva zápasy šanci a dostali k tomu sedm gólů,“ zhodnotil situaci asistent domácího kouče Patrik Poštulka.

Trenér Martin Špička, pro kterého šlo o jubilejní 100. utkání na bohumínské lavičce, se v něm musel obejít bez marodů Jakuba Padýcha, Romana Košťála, Ondřeje Strojka a Martina Sporysze.

FK SK Polanka nad Odrou - MFK Karviná B 1:0 (Divize F - 15. kolo, 26. 3. 2023).
OBRAZEM: Karvinská rezerva vystřízlivěla, v Polance skončila u velkého vápna

Šanci ale dostaly všechny tři zimní posily - navrátilec Martin Noga, mladý polský útočník Kamil Hutyra i ten nejzkušenější, sedmadvacetiletý záložník Marek Neumann, který přišel před týdnem na hostování z třetiligového Hlučína. Ani on však propadáku nezabránil.

Bohumín po druhé porážce v tabulce ze 4. místa po podzimní části klesl na 6. příčku. „Trápíme se, a teď potřebujeme pomoc našich zkušených, kterých máme dost. Zatím se na jaře hledáme, čeká nás Havířov, který zatím bral šest bodů. Je to na nás, abychom zabrali,“ dodal Patrik Poštulka.

Zápas 15. kola fotbalové divize F Břidličná - Havířov 2:4.
Start jara za šest bodů. Indiáni si věří, po lídrovi nezaváhali ani v Břidličné

Divize F - 15. kolo:

FK Bohumín - Unie Hlubina 1:4 (0:1).

Branky: 58. z pen. Halaška – 26. Kalay, 65. Chlopek, 68. Hrušovský, 75. Foniok. Rozhodčí: Potiorek - Trigas, Broskevič. ŽK: Palej, Bloksch, Jan Kodeš, Kubík - Chlopek, Hrušovský. Diváci: 250.

Bohumín: Jakub Kodeš – Kubík (60. Malysz), Václavíček, Jan Kodeš (67. Noga), Stošek – Neumann, Palej (80. Ferenc), Hanus (67. Hutyra), Klejnot – Bloksch, Halaška (80. Príbela). Trenér: Martin Špička.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...