Všech pět gólů inkasovali v prvním poločase, který prohráli 1:5, když o čestný úspěch hostů se postaral Elvist Ciku. „Narazili jsme na výborně hrající tým mladých hladových kluků posílený o hráče z áčka. Musíme si ale přiznat, že náš výkon v prvním poločase nebyl dobrý a hlavně jsme udělali spoustu individuálních chyb, za které nás Opava ihned zkušeně potrestala,“ zklamaně konstatoval havířovský trenér Miroslav Matušovič. 

Dva góly do sítě domácích padly až ve druhém poločase, zařídili je střídající hráči Alex Kisza a Patryk Kisiala. Na zvrat v zápase už to ale nestačilo. „Otáčet tak zpackaný poločas o tolika gólech, by byl přímo zázrak a ty se zase tak často nedějí,“ upozornil kouč Havířova. 

„Jsem přesvedčený, že hráči moc dobře vědí, kdo co udělal špatně. Řekneme si to za zavřenými dveřmi a vím jistě, že do příště to společně jako tým změníme. Stejně jako na jaře, kdy stejný tým všem ukázal co umí a takhle to bude znovu,” dodal trenér Miroslav Matušovič.

V dalším kole se Havířov v sobotu 13. srpna od 17 hodin utká doma s divizním nováčkem z Břidličné.

Divize F - 1. kolo:

SFC Opava B - MFK Havířov 5:3 (5:1)

Branky: 26. a 34. Dostál, 10. Janjuš, 13. Veselý z penalty, 16. Židek - 14. Ciku, 51. Kisza, 87. Kisiala. Rozhodčí: Godfryd - Jurajda, Dvořák. ŽK: Janjuš, Jelínek, Veselý, Dostál - Michalek, Heller, Malcharek. Diváci: 85.

Havířov: Majerczyk - Podešva, Malcharek, Michalčák – Heller, Kaniok (36. Streit), Wojnar (67. Velčovský), Mensah (36. Kisza), Michalek – Wojnar, Piękoś (76. Kisiala). Trenér: Matušovič.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...