„Byl to zápas, který se asi lidem musel líbit, protože v něm padlo hodně gólů, ale pro mě jako trenéra to byly nervy,“ přiznal Miroslav Matušovič, kouč havířovských Indiánů. Jeho tým měl od začátku navrch, od 4. do 33. minuty soupeři postupně nasázeli tři góly Piekos, Ciku a Kaniok, snížit na 1:3 dokázal až ve 43. minutě Kutty, posila Břidličné ze Slezského FC Opava.

Zápas 2. kola fotbalové divize F MFK Karviná B - Polanka n. O. 2:2.
V souboji s Polankou se strhla řežba, divizní rezerva Karviné z ní vytěžila bod

„Utkání se pro nás vyvíjelo velice dobře, dostali jsme se brzo do vedení a vše šlo podle scénaře, který jsme si řekli před zápasem,“ pochvaloval si úvodní pětačtyřicetiminutovku domácí trenér. „Po prvním poločase mohl být rozdíl ve výsledku ještě větší. Měli jsme k tomu spoustu příležitostí, ale bohužel jsme některé situace neřešili správně,“ dodal Miroslav Matušovič.

Zápas 2. kola fotbalové divize F MFK Karviná B - Polanka n. O. 2:2.
Fotbalové soutěže na Moravě a ve Slezsku - divize F

Pak ale havířovská pohoda skončila. „První dvacetiminutovka ve druhém poločase byla z naší strany přímo katastrofální, nebylo tam vůbec nic dobrého směrem dopředu ani dozadu. Špatným začátkem jsme si to sami úplně zbytečně zkomplikovali,“ upozornil Miroslav Matušovič, že Ptáček v 60. minutě dal kontaktní gól na 2:3 a Břidličná se snažila dál.

Zápas 2. kola fotbalové I.A třídy, skupiny B, Horní Suchá - Tichá 3:0.
Souboj nováčků ovládla Horní Suchá, Tiché dala trojku. Přijde vítězná vlna?

V 75. a 78. minutě ale udeřili domácí Wojnar a Michalek, o osm minut později pak na 6:2 zvýšil Heller. Na konečný výsledek 6:3 skóre v poslední minutě upravil z pokutového kopu Dydowicz z Břidličné. „Za vítězství jsem samozřejmě rád, ale v určitých věcech se musíme zlepšit, hráči přesně vědí v čem. Jinak by to příště nemuselo stačit, a to nikdo nechceme,“ konstatoval zkušený trenér Havířova.

Fotbalisté Slavie Orlová v prvním domácím zápase nového ročníku krajského přeboru porazili Jakubčovice 4:1.
Místo deště živá voda, pak tři góly za čtyři minuty. Orlová zvládla úžasný obrat

Divize F - 2. kolo:

MFK Havířov - TJ Břidličná 6:3 (3:1)

Branky: 4. Piekos, 17. Ciku 33. Kaniok, 75. Wojnar, 78. Michalek, 86. Heller - 43. Kutty, 60. Ptáček, 90. Dydowicz z pen. Rozhodčí: Paskal - Broskevič, Malý. ŽK: Heller - Berger. Diváci: 100.

Havířov: Majerczyk - Podešva, Malcharek, Skoupý - Heller (88. Velčovský), Kaniok (88. Kisza), Wojnar (84. Kisiala), Mensah, Streit (67. Michalek) - Ciku, Piękoś (67. Michalčák). Trenér: Miroslav Matušovič.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …