„Čekali jsme, že po bodu před týdnem v Rýmařově, kde jsme měli vyhrát, Bohumín doma zmákneme a tabulkou se posuneme nahoru. Věřil jsem, že to zvládneme, když mi trenér Páník poslal čtyři hráče z A-mužstva. Bohužel, realita byla jiná. Fotbal se hraje na hřišti a ne na jména,“ mrzelo trenéra divizního „béčka“ Karviné Marka Bielana, že ligoví fotbalisté selhali.

Jeden z mála, který obstál, byl podle něj Adam Jánoš. „Hrál od operace poprvé. Domluveni jsme byli na třiceti minutách, ale on řekl, že se nám zkusí pomoct. Se sebezapřením jich zvládl šedesát a myslím si, že po tak dlouhé době to nebylo špatné. Jiní hráči mě ale zklamali,“ konstatoval domácí kouč.

Zápas 21. kola fotbalové divize F Dětmarovice - Havířov 0:3.
Divizní derby v Dětmarovicích ovládl Havířov. Udeřil ve druhém poločase

„Věděli jsme, že zápas bude hodně o běhání, protože vyspělý soupeř nám moc nebude půjčovat balon. Náš předpoklad se potvrdil, hlavně pro starší hráče to byla dřina, ale zvládli jsme to moc dobře,“ radoval se Patrik Poštulka, asistent bohumínského trenéra, ze třetí jarní výhry, ve zbývajících třech duelech Bospor získal v této části sezony pokaždé bod za remízu.

„Nevybavuji si žádné tutovky soupeře kromě pár závarů po standardkách. Celý tým přistoupil k utkání nesmírně pocitvě a výhra je zasloužená,“ řekl Patrik Poštulka.

J&T Banka Ostrava Beach Open - slavnostní ceremoniál, 6. června 2021 v Ostravě.
OBRAZEM: Světová elita se vrací. Pod vysokými pecemi bude i letos písečná pláž

„V Rýmařově jsem měl kluky ze sedmnáctky a hráli lépe než ti z A-mužstva. Bohumín nás přehrál ve všem - v rychlosti, byl agresivnější, fotbalovější a silnější na míči než my,“ sportovně uznal Marek Bielan výkon hostů, kteří od 47. minuty po centru Františka Hanuse vedli 2:0.

„My jsme si nevytvořili nic. Až když jsem tam dal dorostence, kteří šli do rychlosti a zápas trošku oživili i pologólovými šancemi. Ze standardky po rohu jsme dali gól na 1:2 a to bylo všechno. Bohumínu jsme se nedokázali vyrovnat silově, běžecky ani fotbalové, což je pro mě velké zklamání,“ dodal domácí kouč.

Závod míru 2021 cyklistů do 23 let.
OBRAZEM: Červenohorské sedlo i Dlouhé stráně. Cyklisty prověří náročné Jeseníky

Divize F - 21. kolo:

MFK Karviná B - Bospor Bohumín 1:2 (0:1)

Branky: 60. Dadak - 26. Strojek, 47. Hanus. Rozhodčí: Zapletal - Laštuvka, Vychodil. ŽK: Věčorek - Ferenc, Jakub Kodeš, Jan Kodeš. Diváci: 160.

Karviná B: Łubik - Buzek, Hrušovský, Věčorek - Čmelík (42. Lee), Teplan, Jánoš (60. Ramadan), Goj, Dadak - Zych, Brzóska (46. Clement). Trenér: Marek Bielan.

Bohumín: Jakub Kodeš – Kubík, Václavíček, Jan Kodeš – Ferenc, Bloksch, Palej (77. Malysz), Strojek, Sporysz – Hanus (83. Uher), Halaška (70. Padých). Trenér: Martin Špička.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...