„Z bodu máme všichni radost a vážíme si ho. Pro kluky je to povzbuzení do další práce,“ potěšila dětmarovického trenéra Víta Raszyka sobotní remíza 0:0. „Bylo to těžké, už v 7. minutě proti nám Rýmařov kopal penaltu, naštěstí nedal a to nás povzbudilo. První poločas byl vyrovnaný s šancemi na obou stranách,“ vrátil se k průběhu utkání s tím, že ve druhém poločase sehrály velkou roli emoce.

Český běh žen 29. května 2021 v Ostravě.
Těšíte se? Český běh žen už za týden i s Kohákem. Podívejte se, jak to bylo loni

„Nevím, proč jsme karty dostávali jen my, některé z nich byly hodně přísné. Kluci z toho byli frustrovaní, cítili nespravedlnost a jejich chování pak bylo hodně emotivní,“ vysvětlil Vít Raszyk, proč došlo k oslabení jeho týmu. Rozhodčí v zápase udělil celkem osm žlutých karet, šest z nich hráčům Dětmarovic. Ti pak viděli ještě dvě červené.

„Jsem rád, že kluci to odbojovali a utkání jsme odbránili, i když soupeř měl snad jen dvě tutové šance, ani jeho tlak nebyl nějak obrovský,“ poděkoval domácí kouč svému týmu.

Signály za zády, vlajky, tetování, barevné tejpy, reklamy i krásná těla. Podívejte se, co zaujalo fotografy Deníku na světových turnajích pod vysokými pecemi v letech 2018, 2019 a 2021.
Signály, vlajky, tetování. Podívejte se, co na pláži zaujalo fotografy Deníku

Divize F - 23. kolo:

Dětmarovice - Rýmařov 0:0

Rozhodčí: Vlk - Kostelník, Wawrzyk. ŽK: Řapek, Holec, Ptáček, Koňařík, Stanojkovič, Šlesár - Furik, Navrátil. ČK: 52. Ptáček, 62. Stanojkovič (oba Dětmarovice). Diváci: 250.

Dětmarovice: Rozsypal - Koňařík (90+2. Trombik), Holec, Ptáček, Skoupý, Sedlák (89. Edr), Šlesár (90+2. Balhar), Vančo, Stawicki (85. Chukwukelu), Stanojkovič, Řapek. Trenér: Vít Raszyk.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …