„Naše venkovní neporazitelnost skončila ze dvou důvodů. Zaprvé jsme promrhali první poločas a zadruhé jsme špatně řešili naši finální fázi,“ konstatoval havířovský kouč Miroslav Matušovič.

Zápas 26. kola fotbalové divize F MFK Karviná B - Bospor Bohumín 4:2.
Karvinští mladíci si oslavy nepokazili, za divizí udělali vítěznou tečku v derby

První gól inkasoval jeho tým v Krnově ve 12. minutě a po další čtvrthodině už prohrával 0:2. „V zápase byly pasáže, kdy jsme dobře drželi míč a kombinovali, ale tak nějak po šestnáctku. Když už jsme se dostali do vápna a třeba i z krajních pozic, tak jsme to neřešili správně, protože vždy chyběla ta poslední finální přihrávka,“ poznamenal trenér Indiánů z Havířova.

„A když už jsme si šanci vytvořili, pro změnu jsme ji neproměnili. Naopak soupeř byl maximálně produktivní a navíc nám dal znovu dva góly po standardních situacích. Proto jsme prohráli.” označil Miroslav Matušovič hlavní příčinu neúspěchu.

Zápas 20. kola krajského přeboru Český Těšín - Petřvald na Moravě 2:2.
Český Těšín zaútočil na postupové místo, z Jestřábů si udělal fackovací panáky

Divize F – 26. kolo:

FK Krnov - MFK Havířov 3:0 (2:0)

Branky: 12. Tilkeridis, 29. Tümmler, 79. Igbinoba. Rozhodčí: Macrineanu - Godfryd, Hrubý. ŽK: Grulich, Macík – Michalek, Streit, Skoupý. Diváci: 276.

Havířov: Majerczyk - Podešva, Skoupý, Kisza (73. Velčovský) - Michalek, Piękoś, Ciku, Kocemba, Streit (59. Kaniok) - Míra (82. Kisiala), Hamrozi (46. Wojnar). Trenér: Miroslav Matušovič.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...