„Potřebovali jsme doma vyhrát, to se bohužel nepodařilo. Jen druhá remíza v řadě je málo, nestřílíme góly,“ konstatoval Marek Bielan, trenér karvinských mladíků.

Na jaře si jeho tým připsal do tabulky osm bodů, když dva z pěti zápasů vyhrál, dvakrát remizoval a jednou prohrál. Skóre? 6:2.

Zápas 18. kola divize F MFK Havířov - Unie Hlubina 1:0.
Podívejte se: Havířov na jaře ničí favority a stoupá v tabulce. Zdolal i Hlubinu

„Herně to není nejhorší, ale v tomto utkání nám nezahráli krajní hráči. Ve středu hřiště nám chyběla myšlenka, moment překvapení nebo průniková přihrávka. Nepomohli jsme si ani standardními situacemi, v první půli jsme po jedné z nich trefili břevno,“ vrátil se kouč MFK Karviná B k průběhu nedělního duelu.

„Věřili jsme, že by se mohl prosadit Lucky Ezeh na hrotu – bil se dobře, ale Bílovec jej až na jednu šanci, ubránil,“ připomenul trenér střelce vítězného gólu proti Rýmařovu (1:0).

„Konečná remíza asi odpovídá, Bílovec totiž v průběhu utkání měl dvě velké šance. My ještě v nastaveném čase trefili tyč – konkrétně střídající Clement,“ dodal Marek Bielan po první domácí remíze v jarní části divize F.

Zápas 22. kola F:NL Sparta Praha B - MFK Karviná 2:2. Fotogalerie je z domácího zápasu s Vyškovem 2:0.
Na jaře bez porážky. Karviná zachránila remízu s rezervou Sparty v nastavení

Divize F - 18. kolo:

MFK Karviná B - FK Bílovec 0:0

Rozhodčí: Ganaj - Kaloč, Wawrzyk. ŽK: Jurčák - Heiník. Diváci: 66.

Karviná B: Mrózek - Brzóska (66. Clement), Teplan, Jurčák (76. Kokovas), Bielan - Moses (76. Marciňa), Motyčka - Molitorisz, Goj (66. Jurga), Mihalík (52. Fukala) - Ezeh. Trenér: Marek Bielan.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...