„Bylo to kruté vystřízlivění, start jsme si představovali úplně jinak, neskrýval zklamání Patrik Poštulka, asistent trenéra Bosporu Martina Špičky, který se v neděli musel obejít bez marodů Padýcha a Košťála.

Poprvé v mistrovském zápase naopak nastoupil polský útočník Hutyra, zimní posila Bohumína. „Výsledek asi ovlivnila naše neproměněná obrovská šance a gól, který jsme inkasovali do šatny,“ vrátil se bohumínský asistent k dění na hřišti.

Zápas 20. kola fotbalové divize F MFK Karviná B - Beskyd Frenštát 4:0.
Střelecký koncert. Karvinští mladíci čtyřmi góly zničili Frenštát a vedou divizi

Jen čtyři minuty po přestávce inkasoval brankář Jakub Kodeš podruhé. „V kabině jsme se bavili, že zkusíme něco změnit, ale přišla hned druhá branka a pak už se jen dohrávalo,“ nevěřícně kroutil hlavou Patrik Poštulka.

„V našem výkonu chyběly emoce, máme doma co napravovat,“ připomenul, že v příštím kole Bohumín v neděli 26. března hostí ambiciózního nováčka Hlubinu.

Přípravný zápas MFK Karviná B - Bospor Bohumín 3:1 byl pro oba týmy generálkou na jarní část fotbalové divize F.
Bohumín nabral přes zimu nové síly i dvě posily, bitvu o body začíná v Polance

Divize F - 14. kolo:

Polanka nad Odrou - Bospor Bohumín 3:0 (1:0)

Branky: 45. vlastní Václavíček, 49. Hon, 87. Musila. Rozhodčí: Malý - Mankovecký, Dvořák. ŽK: Leibl, Musila, Twardzik, Paprskíř - Sporysz, Palej, Jan Kodeš. Diváci: 253.

Bohumín: Jakub Kodeš – Kubík, Václavíček, Jan Kodeš (80. Ferenc) – Klejnot, Palej, Bloksch, Hanus (80. Príbela), Sporysz (72. Malysz) – Hutyra (63. Strojek), Halaška. Trenér: Martin Špička.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...