„Dnes to ale až tak strašidelné nebylo,“ konstatoval po zápase dětmarovický kouč Josef Jadrný. „Za stavu 0:2 jsme snížili na 1:2. Pak domácí, kteří jsou na špici, dali na 3:1 a my odpověděli na 3:2. To, že jsme dostali na 4:2 v 95. minutě, kdy jsme hru úplně otevřeli a chtěli vyrovnat, už je úplně jiná věc,“ vrátil se k průběhu duelu. „Oproti předcházejícím zápasům jsme dnes hráli fotbal, ale pořád to nestačilo, abychom bodovali,“ posteskl si Josef Jadrný.

Co je příčinou neúspěšného začátku sezony Dětmarovic? „V takové situaci jsme dlouho nebyli. Odešlo nám pět hráčů ze základní sestavy, což je skoro půl týmu, a ti, kteří přišli, je kvalitou nenahradili. To je pak těžké hrát, v tom je náš největší problém,“ viděl hlavní důvod špatného rozjezdu sezony. „Myslím, že posilovat se už moc nebude, hrát budeme o záchranu,“ dodal smutně.

I přes prohru 2:4 ve Frýdlantu však trenér Jadrný věří, že se výkon týmu zvedne. „Čekám, že to přijde. Dnes to nebylo tak hrozné, asi jsme odehráli nejlepší zápas. Tvrdím, že když někdo dá venku dva góly, tak by měl bodovat. Za stavu 2:3 jsme to měli blízko, ale hráli jsme u velkého favorita a v 95. minutě dostali čtvrtý gól. To už bylo vabank,“ konstatoval trenér Dětmarovic.

Divize F - 5. kolo:

Frýdlant n. O. - Dětmarovice 4:2 (2:0)

Branky: 41. a 70. Švrček, 12. Svatonský, 90. Velička - 54. Leibl, 90. Řapek.

Rozhodčí: Slováček - Kulička, Volek. ŽK: Škorik, Literák - Jež, Ciku, Leibl, Hrtánek, Skoupý. Diváci: 234.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...