Rychlý vstup do zápasu měly oba celky, po sedmnácti minutách svítilo na ukazateli stavu skóre 1:1. „Jako trenér mohu být s úrovní utkání a naší herní stránkou spokojený. Bohužel nám vázla produktivita, když jsme neproměnili několik opravdu solidních šancí na vstřelení vítězného gólu,“ zalitoval Miroslav Matušovič, hrající kouč Indiánů.

Solidní divácká kulisa provázela tento zápas a domácí fandové už několikrát sotva že nezvedali ruce nad hlavu na znamení radosti. Marné, domácí své šance zahazovali jako na běžícím páse.

Valaši sice také měli svoje možnosti, ale v první půli, a bylo jich daleko méně než u domácích. Ty může těšit aspoň fakt, že si proti silnému soupeři vypracovali tlak a dost gólovek.

Házenkáři Karviné (v zeleném Juri Gromyko) pokračují v přípravě na nový ročník extraligy.
Baníkovci pokračují v přípravě, porazili Drážďany

„I v poháru proti Hlučínu (1:2) jsme se do brankových situací dostávali, jenže koncovka nám zatím vázne. Za výkon mohu mužstvo pochválit, snad k té předvedené hře přidáme příště i nějaké to brankové vyjádření. Hraje se totiž na góly,“ upozornil trenér Matušovič.

MFK Havířov – TJ Valašské Meziříčí 1:1 (1:1)

Branky: 17. Malcharek – 13. Michálek. Rozhodčí: Kulička – Broskevič, Svoboda. ŽK: 1:1. Diváci: 450.

Havířov: Přibyl – Bajzath, Zupko, Podešva – Klejnot, Dawid (70. Noga), Matušovič (80. Velčovský), Chlopek (85. Zbavitel) – Stanojković, Förster, Malcharek. Trenér: Matušovič.

Místo nehody.
Policie hledá řidiče, který v pátek srazil muže u havířovského Globusu
Přátelská a příjemná atmosféra a vynikající sportovní výkony na trati. Takový byl letošní Albrechtický triatlon, kde krom dospělých startovaly i dětské kategorie.
Triatlon: Pokud nepadnou, bojují až do cíle