„I když jsme hráli u týmu ze špice tabulky měli jsme v Bílovci vyhrát. Říkám to s respektem a pokorou k soupeři, ale vycházím z toho, jak se zápas vyvíjel a co se dělo na hřišti. Hlavně po prvním poločase mělo být už dávno rozhodnuto, měli jsme minimálně pět šancí, které mohly skončit golem,“ neskrýval trenér Havířova Miroslav Matušovič zklamání, že žádný z jeho hráčů nerozvlnil síť domácích.

„Hlavní problém jen ten, že momentálně se nejvíc trápíme v koncovce, a to i přesto, že jsme se tomu aktivně věnovali v tréninku. Na to jsme doplatili i v minulém kole doma a teď znovu,“ konstatoval zkušený kouč hostů.

Zápas 9. kola okresního přeboru Karviné Horní Suchá B - Baník Doubrava 5:2.
Fotbalové soutěže na Moravě a ve Slezsku – okresní přebor Karviné

Na obě branky došlo až po přestávce, v 52. minutě se po trefě Hellera radovali Indiáni, v 57. minutě zásluhou Gajdošíka Bílovec.

„Je to sice plusový bod z venku, ale fakt je ten, že nám schází hlavně body z domácího prostředí. V některých zápasech jsme si to nechali utéct buď v nastaveném čase nebo jsme selhali právě v koncovce a to je škoda,“ připomenul Miroslav Matušovič nevydařené minulé duely Havířova.

„My hrajeme, držíme míč, dobře kombinujeme, vytváříme si šance. Jsem si jistý, že se to zlomí a začneme dávat góly,“ přál by si kouč přerušit sérii remíz vítězstvím. V dalším kole hraje Havířov v neděli 8. října v Krnově.

Fotbalisté MFK Karviná B v 8. kole MSFL na kunovické Bělince porazili Slovácko B 2:0, ale v neděli doma urvali jen bod, zápas s Rosicemi skončil remízou 1:1:
Karvinské mladíky deptala pevná obrana Rosic, přesto posedmé v řadě bodovali

Divize F – 9. kolo:

Bílovec – MFK Havířov 1:1 (0:0)

Branky: 57. Gajdošík – 52. Heller. Rozhodčí: Prokůpek – Šimoník, Dudek. ŽK: Dostál - Wojnar. Diváci: 246.

MFK Havířov: Majerczyk - Kocemba, Skoupý Michalčák - Jež (65. Michalek), Podešva, Ciku, Wojnar, Míra - Heller, Piękoś (78. Kisza). Trenér: Miroslav Matušovič.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …