„Výsledek 3:0 se počítá. Měli jsme herní převahu a opět hodně brankových příležitostí, které jsme ještě nedali, nastřelili jsme tyčku, navíc jsme neproměnili penaltu. Spadnout tam mohlo klidně i pět dalších gólů. Na druhou stranu je třeba říct, že dva nebo tři jsme mohli dostat,“ vrátil se havířovský trenér Tomáš Mrázek k průběhu nedělního duelu 24. kola, který sledovala téměř pětistovka fanoušků.

„Bílovec podal sympatický výkon, měl pěkné akce a taky si vypracoval tři nebo čtyři solidní příležitosti,“ zmínil domácí kouč.

Skóre otevřel v 17. minutě Tomášek, který překonal svého spoluhráče Padušáka v bráně Bílovce. „Za vlastní gól bych ho nebral. Byla to krásná střela Holzera z osmnácti metrů po vypracované akci, kterou kluci pěkně vykombinovali, ale byla tečovaná,“ vysvětlil kouč Indiánů.

Nadšený byl z druhé branky svého týmu. „Byla to nádherná akce Hellera, Holzera a po krásné přihrávce Wojnara, která šla do kapsy před bránu a Jež krásným náběhem zakončil,“ vyzdvihl skvělou spolupráci na hřišti, která zajistila Indiánům vedení 2:0.

Po přestávce ho pak Heller zvýšil na 3:0. „Už si to trošičku sedlo a teď hrajeme v pohodě. Kluky za výkoon, který podávají, musím pochválit, už druhý zápas jsem si užil,“ prozradil Tomáš Mrázek.

„Ve středu máme doma Jeseník a v neděli Krnov, tak doufám, že navážeme na tu pohodu, kterou máme, a oba zápasy zvládneme,“ přál by si přidat další body do tabulky. Na jaře jich Havířov pod vedením nového trenéra Tomáše Mrázka získal 16 za čtyři výhry a čtyři remízy se skóre 15:6.

Divize F – 24. kolo:

MFK Havířov – Bílovec 3:0 (2:0)

Branky: 17. vlastní Tomášek, 26. Jež, 64. Heller. Rozhodčí: Prokůpek – Korch, Matulík. ŽK: Bugáň (manažer a asistent trenéra) - Melecký, Heiník. Diváci: 480.

Havířov: Prokel – Večeřa (46. Michalčák), Remiáš, Holzer, Skoupý, Jež (66. Zaremba), Schaffartzik, Wojnar (75. Puchel), Kobza (75. Kozel), Heller, Bewene. Trenér: Tomáš Mrázek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...