Karvinská rezerva chtěla napravit remízovou ztrátu na hřišti posledního Bruntálu, jenže byl to hostující Bospor, kdo vstoupil do zápasu lépe.

Domácí se dostali do hry zhruba po čtvrt hodině a vypracovali si dvě velké šance, které však neproměnili Puchel ani Bielan. „Škoda, že jsme to nezvládli, mohlo to vypadat jinak,“ řekl kouč karvinských mladíků Čestmír Kročil.

První branka padla po hodině hry. Hladík předal míč Krivákovi, který přesnou střelou z osmnácti metrů otevřel skóre. Jenže za osm minut bylo srovnáno. Právě Krivák totiž špatně rozehrál, jeho úmysl vystihl Jesch, ten předložil míč Padýchovi a kanonýr Bosporu se nemýlil. „On je výborný. Měl dvě šance, dal jeden gól a jednu tyčku,“ pochválil bohumínského snajpra Kročil.

Na závěr podzimu se v divizi hrálo další okresní derby. Bohumín překvapil béčko Karviné.
Přehled utkání divize F

Rozhodující trefa padla patnáct minut před koncem, kdy se po rohu prosadil hostující Halaška a zařídil Bohumínu cenné vítězství 2:1. „Kluci dřeli, byl to výborný týmový výkon. Gól Karviné nás nezlomil, ale naopak nakopl,“ pochválil hosty vedoucí bohumínského mužstva Patrik Poštulka.

Ani Kročil ale své svěřence nekritizoval. „Je to fotbal, to se stává, prohráli jsme trochu smolně,“ řekl.

Karviná zůstala i přes porážku v čele tabulky, Bohumín zase potvrdil pozici nejlepšího týmu na hřištích soupeřů. „Otočili jsme to zaslouženě. Jsme rádi, že máme tři body,“ dodal Poštulka.

MFK Karviná B – Bospor Bohumín 1:2 (0:0)

Branky: 59. Krivák – 67. Padých, 76. Halaška. Rozhodčí: Řezníček – Svoboda, Kratochvíl. ŽK: 1:3. Diváci: 100.

Karviná B: Neuman – Putyera, Mrózek, Hujo, Bielan – Krivák (73. Ceniga) – Wenglorz, Hejda, Greguš, Puchel – Hladík. Trenér: Kročil.

Bohumín: Švrčina – Richtár, Kodeš, Stošek, Ferenc – Latocha (54. Jesch), Palej, F. Hanus, Bloksch (89. Kubinski), Halaška – Padých (87. Lišaník). Trenér: Špička.

Fotbalisté Těšína (žluté dresy) remizovali doma s Bystřicí.