„Průběh utkání se od začátku jarní části sezony opakuje. Jsme lepší na míči, máme velkou územní převahu, ale bohužel nedohrajeme naše akce do finále. Naopak soupeř z ojedinělé akce dokáže skórovat. Pokud bych to měl k něčemu přirovnat, tak je to jako s*x bez vyvrcholení.“ řekl trenér Indiánů Tomáš Mrázek pro web MFK.

Zápas 21. kola divize F Bospor Bohumín - Kofola Krnov 2:0 (14. 4. 2024). Kvůli zlomené holenní kosti ho nedohrál domácí útočník Piekoś, kterého sanitka odvezla ze hřiště na operační sál.
Podívejte se: Bohumínský Piekoś dal Krnovu gól, pak skončil v nemocnici. Proč?

Jeho tým po trefách Malého v 7. a Nieslanika v 68. minutě prohrával 0:2. „Nesložili jsme ale zbraně. Nejprve snížil střídající Zaremba a šest minut před koncem vyrovnal Jež, který se na plac dostal v 59. minutě. Náš výkon splňoval parametry od 65. minuty, do té doby to byl paskvil,“ konstatoval Tomáš Mrázek.

„Nechci být trenérem jen tehdy, když se vyhrává, proto cítím zodpovědnost za to, že jsem to v klucích zatím nedokázal zlomit. Beru to na sebe, za kluky ovšem stojím a věřím jim,“ dodal kouč.

Nespokojenost s průběhem duelu přímo na místě vyjádřil i Pavol Bugáň, manažer A-týmu Indiánů a druhý asistent trenéra.

Žlutou kartu poprvé viděl v 79. minutě za „Projev nespokojenosti s výrokem rozhodčího. Při udělování osobního trestu domácímu trenérovi (Martinu Štverkovi) pokřikoval směrem k rozhodčímu v přerušené hře: ‚Proč je nenecháš hrát, nepiskej to‘,“ vysvětlil v zápise o utkání hlavní arbitr David Poláček.

Druhou žlutou Pavol Bugáň vyfasoval ve třetí z pěti nastavených minut. „Projev nespokojenosti a protestování vůči rozhodčímu. Dožadování se udělení osobního trestu: ‚Hej, hej, jasná karta!!!‘. Doprovázáno gesty mávání zatnuté pěsti u pomezní čáry. Po udělení červené karty odcházel přes hrací plochu na protější stranu mezi diváky, při přecházení hřiště opakovaně projevoval nespokojenost vůči rozhodčímu bez použití hanlivých výrazů,“ uvedl sudí David Poláček v zápise.

Šlo o jedinou červenou kartu ve všech osmi zápasech víkendového 21. kola divize F.

Zápas 16. kola okresního přeboru Karvinska Horní Suchá B - Lokomotiva Louky 0:0.
Fotbalové soutěže na Moravě a ve Slezsku – okresní přebor Karviné

„Přijdou lepší výkony. Další zápas proti Jeseníku vyhrajeme, těšíme se na podporu domácích fanoušků,“ slíbil jim za svůj tým trenér Tomáš Mrázek před nedělním domácím duelem se čtvrnáctým celkem tabulky. Indiánům patří v šestnáctičlenném pelotonu 5. místo s 33 body, které má i šestá Polanka.

Divize F – 21. kolo:

MFK Vítkovice – MFK Havířov 2:2 (1:0)

Branky: 7. Malý, 68. Nieslanik – 78. Zaremba, 85. Jež. Rozhodčí: Poláček – Kostelník, Svoboda. ŽK: Zogata, Malý, Nieslanik, Štverka (trenér) – Schaffartzik, Jež, Bugáň (manažer a asistent trenéra). ČK: 90+3. Bugáň (manažer a asistent trenéra Havířova). Diváci: 215.

Havířov: Laštůvka – Večeřa, Remiáš Schaffartzik, Michalčák (31. Zaremba) – L. Kundrátek, Holzer, Heller, Bewene – Wojnar (59. Jež), Kobza (69. Hamrozi). Trenér: Tomáš Mrázek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...