„Naši kluci si to přišli rovnou z práce rozdat se spoustou profesionálů a na hřišti nechali absolutně vše,“ připomenul trenér Havířova Miroslav Matušovič, že opavskou rezervu v reprezentační pauze posílila řada hráčů z druholigového týmu.

Havířov se po středeční dohrávce v tabulce posunul z 10. na 9. místo, na kontě má za jednu výhru a dvě remízy pět bodů, stejně jako desátá Opava B a jedenáctá Břidličná. Na osmý Vratímov ztrácí jediný bod.

Zápas 5. kola divize F Bruntál - Havířov 0:3.
Havířov sestřelil Bruntál v prvním poločase, pak přišel o kapitána. Podívejte se

„Nebylo to úplně o spoustě šancí a fotbalovosti, ale někdy takové zápasy jsou. Dokonce si myslím, že při trošce štěstí jsme k vítězství měli možná o jednu šanci víc než soupeř, ale nepovedlo se,“ mrzela kouče Indiánů nevyužitá příležitost odvézt si z Velkých Hoštic všechny body.

„Za celý zápas jsme si nevytvořili vážnější šanci. Havířov byl v tomto směru nebezpečnější,“ přiznal Zbyněk Pospěch, trenér rezervního týmu Opavy, pro kterého byl výsledek zklamáním.

Hosté navíc po přestávce museli vyřešit nečekaný problém se sestavou. .„Do druhého poločasu jsme z důvodu zranění našeho hráče museli změnit rozestavení i systém hry. Sešli jsme z naší herní tváře, ale všichni společně jsme cítili, že v ten daný okamžik to bylo správné řešení i z pohledu hry a kvality soupeře,“ vrátil se k průběhu duelu Miroslav Matušovič.

Zápas 5. kola divize F FK Jeseník - SC Bohumín 1:3.
OBRAZEM: Bohumín i bez opor na hřišti nováčka nezaváhal. Tři body trefil Hanus

„Na klucích jsem viděl, že na hřišti doslova položili srdce, a to je mnohdy víc než samotné vítězství. I vzhledem ke kvalitě soupeře bod s pokorou beru a hráčům děkuji za obětavý, poctivý a až heroický výkon co se defenzivy týče,“ pochválil trenér Havířova všechny své bojovníky na trávníku.

Anglický týden uzavřou Indiáni v neděli 10. září od 10.15 hodin domácím duelem s Vítkovicemi, které jsou se čtyřmi body v tabulce čtrnácté.

Zápas 5. kola okresního přeboru Karviné MFK Havířov B - Horní Suchá B 2:3.
Fotbalové soutěže na Moravě a ve Slezsku – okresní přebor Karviné

Divize F – dohrávka 3. kola:

SFC Opava B – MFK Havířov 0:0

Rozhodčí: Trigas – Wawrzyk, Jurajda. Bez karet. Diváci: 110.

SFC Opava B: Fojtíček – Wehowský (81. Jaroszek), Vincour (25. Kaizar), Kadlec – Chládek, Whiffen (74. Sochor), Dostál, Višňa, Celta – Ligač (46. Tipoas), Velička. Trenér: Zbyněk Pospěch.

MFK Havířov: Majerczyk – Kocemba, Skoupý (45. Kisza), Michalčák – Michalek, Podešva, Ciku (90. Hamrozi), Jež, Míra (83. Streit) – Heller, Piękoś. Trenér: Miroslav Matušovič.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...