„Od porážky v Novém Jičíně to není ono. Posledně jsme sice vyhráli nad Vítkovicemi, ale hráli jsme jen druhý poločas. Navíc nám přibývají zranění,“ sčítal negativa vedoucí bohumínského mužstva Patrik Poštulka.

Vítr, který se proháněl po frýdlantském hřišti, označil za šílený. „V první půli po něm hráli domácí a využili toho. Dostali jsme gól z přímého kopu, kterému také pomohl vítr,“ přibližoval Poštulka.

Bohumín, bez zraněných Paleje a Košťála, toho proti větru moc nevymyslel, vyjma Halaškovy tyčky. „Ono to z obou stran nebylo o tolika šancích. Frýdlant sice střílel, ale nepřesně,“ dodal Poštulka.

Hra Bosporu se ve druhé části zvedla. „Jenže vítr ještě zesílil a to už nám bylo spíš na škodu,“ všiml si Poštulka.

Domácí pak z přísné penalty navýšili své vedení. Bohumínské hráče to podráždilo, protože penaltě předcházel vymyšlený trestný kop. „Kluci se už pak na hru tolik nesoustředili, navíc se nám ještě ke všemu zranil Halaška. Zase ho píchlo v tom svalu, se kterým laboroval nedávno,“ komentoval Halaškovo odstoupení ze hry Poštulka.

Bohumínská aktivita pak ustala, střeleckých pokusů už nebylo tolik, vlastně skoro žádné. „Ta penalta nás položila. Vepředu jsme to neměli ani kým pořádně oživit, v zimě se budeme muset poohlédnout po nějakém útočníkovi,“ zamyslel se Poštulka.

BFK Frýdlant n. O. – Bospor Bohumín 2:0 (1:0)

Branky: 26. a 60. z pen. Velička. Rozhodčí: Dedek – Macrineanu, Richtár. ŽK: 4:4. Diváci: 368.

Bohumín: Švrčina – Ferenc, Václavíček, Jan Kodeš, Stošek – Halaška (65. Malysz), Bloksch, F. Hanus (77. D. Uher), Strojek, Latocha (67. Kubinski) – Šebek (88. Orihel). Trenér: Špička.


Načítám tabulku …
Petrovičtí fotbalisté se zvedli proti Fulneku.
Petrovice překvapily Fulnek. Hanusek stihl znovu hattrick!
Zbyněk Pospěch (vpravo) přijel tentokrát do Dětmarovic už jako soupeř. Bodů se ale nedočkal, Dětmarovice jeho Bruntál porazily.
Dětmarovice vyhrály, Pospěch se dortíku nedočkal