Poslední výsledky Dětmarovic nevypadají moc pozitivně. Nejprve porážka 1:4 v Kozlovicích, pak domácí propadák 1:6 s Hranicemi a naposledy další čtyřgólový příděl v Novém Jičíně, který suverénně vládne tabulce.

„Je to hodně, ale výsledek neodpovídá tomu, co se dělo na hřišti. Domácí sice vyhráli zaslouženě, ale my jsme taky měli hodně šancí,“ uvedl po zápase trenér hostí Josef Jadrný.

Dětmarovicím se před zápasem rozpadla obrana, ve které zůstal jen Alič. „Měl jsem z toho trochu husí kůži,“ přiznal Jadrný, jehož svěřenci prohrávali v 15. minutě už 0:2. „Oba góly jsme dostali po střelách na první tyčku a prakticky bylo po zápase,“ uznal Jadrný.

Do druhé půle však hosté vstoupili aktivněji a vytvořili si několik šancí, nastřelili tyčku a rozhodčí jim neodpískal penaltu. „Bojovali jsme, ale třetí gól nás definitivně zlomil,“ uvedl hostující trenér. To běžela 74. minuta. Krátce nato se podruhé v zápase prosadil Pyclík a bylo to 4:0.

„Kluci to dneska odmakali. Se sestavou, jakou jsme měli, jsme to odehráli se ctí,“ hodnotil Jadrný. „Na to, co jsme předvedli, to dopadlo až moc krutě. Ale hraje se na góly a ten jsme nedali,“ uvědomuje si.

FK Nový Jičín – SK Dětmarovice 4:0 (2:0)

Branky: 15. a 78. Pyclík, 11. Javorek, 74. Švec. Rozhodčí: Žurovec – Dudek, Mankovecký. ŽK: 0:3. Diváci: 146.

Dětmarovice: Kotrla – Kondziolka , Škuta, Kocián, Alič – Egri, Mičola (80. Derík), Tomáš (87. Nitka), Macko – Řapek, Pospěch (60. Uher). Trenér: Jadrný.