„Soupeř měl svou kvalitu a nedal nám nic zadarmo. My jsme sice neodehráli nějaký super zápas s perfektním výkonem, ale v tenhle moment je důležité to, že jsme vyhráli a potvrdili naše body z domácího prostředí,“ byl havířovský trenér Miroslav Matušovič spokojený s výsledkem sobotního duelu.

„Zápasů, kdy jsme takzvaně ‚umřeli’ na krásu, kterou stejně málokdo ocení, už bylo dost, proto beru i takové vítězství a klukům děkuji,“ dodal zkušený kouč Indiánů.

„Každopádně si to s kluky zhodnotíme a uděláme vše pro to, aby náš výkon byl lepší v domácím zápase, kdy nás čeká další těžký soupeř,“ připomenul trenér Havířova, že v neděli dopoledne se jeho tým v Prostřední Suché utká s předposledním Frenštátem.

Mužstvo z města pod Radhoštěm v tomto ročníku divize F nasbíralo zatím jen osm bodů za jednu výhru a pět remíz. Havířov zvítězil třikrát, sedmkrát remizoval a na kontě má 16 bodů. Od sedmého Bohumína i osmé Polanky n. O. ho dělí dva body.

„Musíme se připravit hlavně mentálně, nemůžeme nic podcenit. Věřím, že kluci ještě neřekli své poslední slovo a těm, kteří nám nevěří, odpoví znovu,” dodal trenér Miroslav Matušovič.

Divize F – 12. kolo:

TJ Řepiště – MFK Havířov 1:2 (1:2)

Branky: 17. Macej – 10. Heller, 35. Ciku. Rozhodčí: Vychodil – Wawrzyk, Banot. ŽK: Cempírek – Wojnar. Diváci: 150.

MFK Havířov: Přibyl - Kisza, Skoupý, Streit - Jež, Kocemba, Ciku (86. Hamrozi), Podešva, Míra - Heller (82. Kaniok), Wojnar (90. Kisiala). Trenér: Miroslav Matušovič.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...