„Nevím, do jaké míry se na našem dnešním výkonu projevil středeční pohárový zápas a vlastně anglický týden, kdy jsme v jednom týdnu odehráli třetí utkání, ale určitě jsme dobře nehráli,“ připomenul havířovský trenér Miroslav Matušovič 1. kolo MOL Cupu s Unií Hlubina (0:2).

„Dnes to bylo takové utahané, upracované a přišlo mi, že všichni mají stejné tempo, což není dobře. V útočné i obranné fázi jsme udělali spoustu zbytečných až naivních chyb a s tím uspět moc nejde,“ řekl kouč domácích Indiánů o nedělním duelu v divizi.

Řepiště - Český Těšín 0:4 (minulý ročník rajského přeboru - 29. kolo, 17. 6. 2023). Domácí dostali po utkání pohár pro vítěze soutěže a i přes vysokou porážku oslavili postup do divize.
Nedobytné hřiště Českého Těšína funguje dál, v derby to zažil nováček ze Stonavy

Skóre zápasu otevřel v 16. minutě ostravský Kohut, domácí zásluhou střely Ježe ve 39. minutě stav srovnali.

„Ze všeho nejvíc mě mrzí, že dostáváme pořád stejné góly, a to buď ze standardních situací nebo v samotném závěru utkání. Přitom už jsme změnili způsob bránění a zkusili všechny varianty, ale vždy tam někdo zklame a my z toho dostaneme gól,“ vrátil se trenér k brance Hona z 92. minuty, která Havířov připravila o bod za remízu.

Zápas 2. kola MSFL MFK Karviná B - FK Třinec 1:4.
Jeden gól, faul brankáře, červená a žádné body. Karvinské mladíky školil Třinec

„V těchto situacích je to o maximalní koncentraci a zodpovědnosti každého hráče. To si musí všichni uvědomit, protože když to jen trošičku někdo podcení a vypustí, tak na to pak doplácí celý tým a celá práce je znehodnocená,“ upozornil Miroslav Matušovič.

„Navíc, když už podruhé přijdete o body v nastaveném čase, tak je to k zbláznění. Pokud chceme být úspěšní, musíme se z těchto situací poučit a už to neopakovat. Věřím, že právě tohle se stane a ztracené domácí body přivezeme z venku,” přál by si trenér Havířova v sobotu 19. srpna oloupit rezervu druholigové Opavy.

Zápas 19. kola minulého ročníku krajského přeboru Dolní Datyně - Háj ve Slezsku 1:2, které se hrálo 7. dubna 2023.
Jestřábům nebylo přáno. Prospali první poločas a Kobeřice jim přistřihly křádla

Divize F – 2. kolo:

MFK Havířov– FK SK Polanka n. O 1:2 (1:1)

Branky: 39. Jež – 16. Kohut, 90+2. Hon. Rozhodčí: Ogrodník - Smýkal, Mitura. ŽK: Hamrozi, Kisza, Matušovič (trenér) - Kuča, Kirschner, Kohut. Diváci: 240.

Havířov: Majerczyk – Kisza, Skoupý, Michalčák (46. Streit) – Heller, Kocemba, Wojnar (70. Kaniok), Podešva, Jež (80. Michalek) – Piękoś, Míra (59. Hamrozi). Trenér: Miroslav Matušovič.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...