„Bezprostředně po zápase asi cítíme, že jsme tentokrát měli na víc. Určitě jsme působili fotbalověji a vypracovali jsme si i šance, ale bohužel to na gól bylo málo. Krnov jen potvrdil, že má nejpevnější obranu v soutěži,“ zklamaně konstatoval Patrik Poštulka, asistent trenéra Bosporu Martina Špičky.

Ten se v neděli musel obějít bez zraněného Ondřeje Kubíka i Adam Karčmáře. V prvním poločase mohli poslat Bohumín do vedení Noga, Hanus, Bloksch, Blejchař a Touaré, ale ani jeden střelec neuspěl. Nekonal se ani gól do šatny, když ránu Touarého ve 45. minutě vychytal domácí Řeháček.

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí – MFK Karviná B 2:1 (3. kolo MSFL, 19. 8. 2023)
Posílená Karviná zařídila Zlínsku první prohru. Pět gólů dala cizinecká legie

„I když branka nepadla, byly k vidění zajímavé momenty. Bohumín byl v prvním poločase lepším týmem, bodík musíme brát,“ podotkl trenér Krnova Gustav Santarius.

Po změně stran se začali prosazovat i domácí a hra se vyrovnala. „V závěru už to bylo nahoru - dolů a branky mohl střílet i soupeř, takže bod bereme, přesto řada nedotažených zajímavých výpadů mrzí,“ uvedl asistent trenéra Bosporu Patrik Poštulka.

V tabulce je Bohumín sedmý, na kontě má za dvě výhry a tři remízy 9 bodů, stejně jako šestý Vratimov. V dalším kole hostí v Areálu Pavla Stnička v neděli 17. září třetí Bílovec.

Fotbalisté SK Tichá porazili v sobotu Kopřivnici 3:2. Gólem přes celé hřiště se na tom podílel brankář Miroslav Srněnský.
VIDEO: Gól přes celé hřiště! Brankář Tiché Srněnský vykouzlil parádu, podívejte

Divize F – 6. kolo:

FK Krnov – Bospor Bohumín 0:0

Rozhodčí: Krupa – Trigas, Sklář. ŽK: Tilkeridis, Burian, Tümmler – Jan Kodeš, Blejchař, Touré. Diváci: 427.

Bospor Bohumín: Jakub Kodeš – Blejchař, Václavíček, Jan Kodeš – Marič (76. Ferenc), Zdunek, Hanus (62. Padých), Noga (62. Mooc), Sporysz – Touré, Bloksch. Trenér: Martin Špička.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...