Byl to sice Bohumín, kdo měl první šanci zápasu, úvodní gól dal ale Rýmařov, který v 26. minutě poslal do vedení Kolísek.

Sedm minut před přestávkou domácí udeřili podruhé a o pár chvil později už to bylo 3:0. „Bohužel nám nevyšel závěr poločasu. Udělali jsme dvě velké chyby, které soupeř potrestal,” řekl vedoucí hostujícího týmu Patrik Poštulka. Bospor se ale nesesypal a ještě do přestávky snížil Strojek.

Po návratu z kabin bylo evidentní, že Bohumín nesložil zbraně a chtěl utkání dotáhnout alespoň k bodu. Nakonec se dočkal i snížení, jenže to přišlo až v nastaveném čase. Další branku už hosté nepřidali a v Rýmařově padli. „Ve druhé půli jsem do nich bušili, soupeř zalezl a hrál na brejky. Bohužel, kontaktní gól přišel pozdě,” dodal Poštulka.

SK Jiskra Rýmařov – FK Bospor Bohumín 3:2 (3:1)

Branky: 26. Kolísek, 39. M. Furik, 43. Navrátil – 44. Strojek, 90.+1 Václavíček. Rozhodčí: Grečmal – Pospíšil, Hanák. ŽK: Václavíček, Košťál. Diváci: 250.

Bohumín: Sztefka – Sporysz, Václavíček, Košťál, Stošek – Strojek (54. Ptáček), Palej, Hanus, Bloksch, Malysz (73. Kvapil) – Halaška (66. Ferenc). Trenér Špička.