„Soupeř má běhavý tým se spoustou mladíků. My jsme s ním odehráli vyrovnaný zápas, těch šancí jsme možná měli i víc, jenže když nedáte ani gól, sotva vyhrajete,“ připomněl starou známou pravdu trenér Petrovic Dušan Kohút.

Výkon jeho mužstva byl lepší než naposledy v Těšíně, vedoucí gól se však domácím vstřelit nepodařilo. A že šance na to byly. „Hrozili jsme hlavně ze vzduchu, jenže Sikora z malého vápna nedal, to samé Urban i Hanusek,“ vybavoval si Kohút domácí šance.

Rozhodující branku tedy obstarali hosté. „Dostali jsme branku ke konci zápasu. V tak vyrovnaných zápasech je první gól určující,“ litoval Kohút.

I tak mohli domácí dosáhnout aspoň na remízu, ale Ciku v další možnosti neuspěl a v úplně poslední minutě zazdili Petrovičtí akci dva na jednoho. „Nějak se nám přestalo dařit v koncovce. Když nedáme gól, nevyhrajeme. Když dáme jeden, tak dostaneme dva a když dáme dva, dostaneme tři,“ pokrčil rameny Kohút.

„Musíme něco přivézt zvenku, jinak se nám přiblíží dno tabulky, a to nechceme,“ uzavřel nevydařený zápas.

Lokomotiva Petrovice – Unie Hlubina 0:1 (0:0)

Branka: 78. Hyrník. Rozhodčí: Šujan – Šafrán, Schneider. ŽK: 5:2. Diváci: 115.

Petrovice: Majerczyk – Šiška, Gill, Urban, Paduch – Makula (68. Juroszek), Hoffmann, Alman, Ciku – Ostáš (62. Hanusek), Sikora (81. Molnári). Trenér: Kohút.