V minulém kole Český Těšín remizoval s Dolními Datyněmi, které měly v zápase navrch. A v dobrém světle se Českotěšínští neukázali ani v Krnově, kde v neděli prohráli 0:1.

„Chtěli jsme tři body, udělali jsme pro to všechno, ale selhali jsme v efektivitě,“ uvedl hostující kouč Luhový. „Byli jsme celkem dobře organizovaní, hráči se snažili, ale k ničemu to nebylo,“ dodal.

Ve hře Českého Těšína byla spousta nepřesností. „Bylo jich moc, stálo nás to body,“ uvědomuje si Luhový. Týmu navíc chyběl klid v koncovce a domácího gólmana Řeháčka téměř neohrozil.

Vzájemný zápas fotbalistek z Těšína (černožluté dresy) a Orlové s výsledkem 3:0.
Fotbalistky Orlové mají jednu výhru, Těšín je čtvrtý

Když už se zdálo, že by zápas mohl skončit bezgólovou remízou, tak domácí udeřili a v 78. minutě Gradka překonal Ostrák, jenž skóroval z rychlého protiútoku do otevřené obrany. Hosté už odpovědět nedokázali.

„Až na ty nepřesnosti nebyla předvedená hra špatná,“ přemítal Luhový. Jeho svěřenci ale na body nedosáhli a v sobotu se doma pokusí o reparát. Přijede však soupeř z nejtěžších – vedoucí tým tabulky Frenštát pod Radhoštěm.

FK Krnov – FK Český Těšín 1:0 (0:0)

Branka: 78. Ostrák. Rozhodčí: Vojkovský – Jurček, Šafrán. ŽK: 1:3. Diváci: 250.

Č. Těšín: Gradek – Bolek (83. Škuta), Sostřonek, Matuszek, Malyjurek – S. Zogata, Martinek (62. Krucina), P. Šiška, J. Zogata (72. Michalisko) – Folwarczyn, Vlachovič. Trenér: Luhový.

Ilustrační foto.
Nemocnice nutně potřebuje krev dárců
Stavba silničního obchvatu Karviné má další zpoždění.
Stavba silničního obchvatu Karviné má další zpoždění