Kdyby Český Těšín vyhrál, mohl se bodově dotáhnout už na druhou Čeladnou. Svěřenci Lubomíra Luhového ale zápas nezvládli a propadli se na páté místo. „Chtěli jsme tři body, ale za odvedený výkon ani přístup k utkání jsme si nezasloužili nic,“ řekl naštvaně kouč Českého Těšína.

Luhový přiznal, že někteří hráči jeho tým nechali ve štychu. I proto k utkání odjela hodně okleštěná sestava. Ani ta ale neodvedla dobrý výkon. „Přístup hráčů nebyl na takové úrovni, abychom mohli získat body. Mrzí mě to i vůči našim fanouškům,“ dodal Luhový.

Utkání rozhodla situace ze 43. minuty, kdy udeřil Dřizgevič, jenž překonal gólmana Pechu. Hosté sice měli celou druhou půli na to, aby s výsledkem něco udělali, vypracovali si ale minimum příležitostí. Zajímavá šance se rýsovala pouze po jednom z brejků, Folwarczny s ní ale nenaložil dobře.

Nic víc už hosté nepředvedli. „Koncentrace a přístup, to od nás bylo na úrovni nižší soutěže,“ mrzelo Luhového. „Soupeř do toho dal více srdíčka i bojovnosti a proto vyhrál on,“ mínil.

Moravan Oldřišov – FK Český Těšín 1:0 (1:0)

Branka: 43. Dřizgevič. Rozhodčí: Viščor – Lalík, Švec. ŽK: 1:0. Diváci: 121.

Č. Těšín: Pecha – Martinek, Sostřonek, Matuszek, Šiška – Michalisko, J. Zogata, Krucina, Malyjurek (75. Kotas) – Vlachovič, Folwarzcny. Trenér: Luhový.