Osmkrát svěřenci trenérské dvojice Jaromír Bebenek - Zdeněk Menoušek uspěli na hřišti a jednou kontumačně 3:0 s posledními Mosty, které se k říjnovému zápasu nedostavily. V celkem sedmnácti odehraných kolech udrželi brankáři Horní Suché dvanáctkrát čisté konto - osmkrát Tomáš Lincer a čtyřikrát Tomáš Herdzina.

„Z naší strany to bylo utkání dvou odlišných poločasů,“ vrátil se k páteční domácí výhře se Sedlištěmi kouč Zdeněk Menoušek. „V prvním jsme se sice snažili, ale míč nás moc neposlouchal a soupeř mohl jít asi v 9. minutě dokonce do vedení. Do druhé půle už vlétl jiný tým, starali jsme se o kombinaci, s míčem jsme byli rychlejší a přidali jsme i góly. Docela dost jsme jich ale ještě nedali,“ konstatoval trenér Menoušek.

Útočník Slovanu Havířov David Horniak.
Šest gólů ho stálo dvě lahve. Dal jsem je rád, přiznal střelec Slovanu Horniak

Horní Suchá se čtrnácti výhrami a třemi remízami vede tabulku skupiny C před Vendryní a Raškovicemi, se kterými se utká doma v sobotu 23. dubna od 16 hodin. Podzimní duel na hřišti soupeře vyhrála v září 2:1.

Na postup do vyšší soutěže zatím v Horní Suché nemyslí. „Určitě bychom byli rádi, ale necháváme tomu volný průběh a jdeme zápas od zápasu. Pokud by to vyšlo, nikdo z nás se tomu bránit nebude,“ s úsměvem prozradil trenér Jaromír Bebenek.

České reprezentantky - členka BV Karviná Diana Jamborová (roz. Žolnerčíková),Tereza Francová, Anička Budinská, Edita Gražanová po vítězství na turnaji ve snow volejbale v rakouském Wagrainu.
Volejbal na sněhu? Zábava, říká karvinská hráčka Jamborová po triumfu v Alpách

I.B třída, skupina C - 18. kolo:

SK Horní Suchá – FK Sedliště 3:0 (1:0)

Branky: 17 Kubját, 52. Nový, 55. Lukáš. Rozhodčí: Pasterčák – Chmiel, Stankov. ŽK: Majer (Sedliště). Diváci: 120.

Horní Suchá: Herdzina – Urbaník, Kubját, Pietrasz, Rychtařík – Lukáš (74. Kotula), Wojtyna (74. Kulich), Janovský (85. Michalidis), Přichystal (60. Pastušek) – Nový (60. Kux), Stuchlík. Trenéři: Jaromír Bebenek a Zdeněk Menoušek.