„Možná je to kumulací zápasů. Po sobotní remíze v Jistebníku jsme ve středu dohrávali 16. kolo se Starým Městem, v neděli hráli v Libhošti, ve středu fináe poháru v Loukách s Českým Těšínem, pak s Vratimovem B a teď v Řepištích,“ popsal sekretář klubu Gustav Guňka nábitý květnový program Baníku.

Signály za zády, vlajky, tetování, barevné tejpy, reklamy i krásná těla. Podívejte se, co zaujalo fotografy Deníku na světových turnajích pod vysokými pecemi v letech 2018, 2019 a 2021.
Signály, vlajky, tetování. Podívejte se, co na pláži zaujalo fotografy Deníku

„Hrajeme v jedné sestavě, asi to už bylo na kluky moc, protože přišla i nějaká zranění,“ upozornil na fakt, že trenér Dušan Kohút měl v sobotu k dispozici jen čtrnáctičlenný hráčský kádr.

„Řepiště byly celkově lepší, ale my jim to trošku usnadnili. U poslední branky obránce přihrával přes šestnáctku přímo na nohu útočníkovi, který to jen doklepl do prázdné brány. Takové ‚dárečky‘ jsme jim dali dva,“ dodal Gustav Guňka.

Už tuto středu Albrechtice čeká semifinále krajského poháru ve Vendryni.

Český běh žen 29. května 2021 v Ostravě.
Těšíte se? Český běh žen už za týden i s Kohákem. Podívejte se, jak to bylo loni

I.A třída, skupina B - 23. kolo:

Řepiště - Baník Albrechtice 4:2 (1:1)

Branky: 16. Byrtus, 47. Zaremba, 55. Jurča, 76. Tchuř - 2. M. Žyla, 63. Itaiáš. Rozhodčí: Picmaus - Hošek, Janeček. Bez karet. Diváci: 120.

B. Albrechtice: Gradek, Hovůrka, Přeček, Wagner, Kociolek, M. Žyla, D. Žyla, Izaiáš, Michejda (63. Grabowski), Chumchal, Golasowski. Trenér: Dušan Kohút.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …