„I když to nevypadá, bylo to těžké, protože Vendryně hrála velmi dobře. Je to jedno z nejlepších kombinačních družstev, ale naše obrana byla tak dobrá, že jsme jim moc šancí nedali a svoje proměňovali,“ konstatoval Jaromír Bebenek, člen úspěšného trenérského dua Horní Suché.

Domácí o vítězství rozhodli dvěma góly už v úvodním poločase. „První jsme dali hned pár vteřin po začátku zápasu a to nás asi nažhavilo,“ vrátil se k přesné trefě Aleše Stuchlíka. Další branku přidal o dvacet minut později Filip Kux a třetí v 74. minutě Tomáš Nový.

Český běh žen 29. května 2021 v Ostravě.
Těšíte se? Český běh žen už za týden i s Kohákem. Podívejte se, jak to bylo loni

„Sezona je dlouhá, kluci jsou unavení a už to není takový fotbal jako na začátku, ale bojují,“ pochválil kouč celý tým.

Udrží Horní Suchá skvělou sérii bez porážky i v posledních čtyřech kolech? „Byli bychom rádi. Kluky motivujeme a oni sami chtějí, jsou mladí a nažhavení, trénují na to třikrát týdně. V první řadě nám jde ale o to, abychom hráli dobrý fotbal. Máme štěstí, že kádr je širší a i když se někdo zraní, máme ho kým nahradit.,“ dodal trenér.

„Když jsme v roce 2008 postupovali do I.A třídy, měli jsme 57 bodů a čtrnáctibodový náskok, teď jsou za námi furt nějací žraloci,“ poznamenal s úsměvem Jaromír Bebenek.

Signály za zády, vlajky, tetování, barevné tejpy, reklamy i krásná těla. Podívejte se, co zaujalo fotografy Deníku na světových turnajích pod vysokými pecemi v letech 2018, 2019 a 2021.
Signály, vlajky, tetování. Podívejte se, co na pláži zaujalo fotografy Deníku

I.B třída, skupina C - 23. kolo:

Horní Suchá - Vendryně 3:0 (2:0)

Branky: 1. Stuchlík, 21. Kux, 74. Nový. Rozhodčí: Chmiel - Bednář, Boráň. ŽK: Lukáš, Nový - Szarzec, Klus. Diváci: 120.

Horní Suchá: Lincer – Urbaník, Kubját, Pietrasz, Ševčík – Pastušek, Wojtyna, Janovský, Lukáš (26. Ryt) – Stuchlík (88. Kulich), Kux (67. Nový). Trenéři: Zdeněk Menoušek a Jaromír Bebenek.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …