„Mrzí mě to, protože se přetrhla vítězná šňůra. Jednou to přijít muselo, ale dnes jsem to nečekal,“ přiznal Petr Blejchař, trenér Dolních Datyní, které padly po čtyřech výhrách v řadě za sebou. V sezoně to byla jejich devátá porážka z osmnácti odehraných duelů.

Zápas listopadového 16. kola krajského přeboru Slavia Orlová - Český Těšín 1:2.
Český Těšín se rozjel po přestávce, v Brušperku vystřihl čtyři góly za tři body

„Nastoupili jsme dobře a v první půlce byli lepší. Měli jsme tam tyčku a další dvě šance. Poločas měl být 1:0 nebo 2:0 pro nás a bylo by to hned veselejší,“ konstatoval kouč Jestřábů.

„Neproměňováním příležitostí, které jsme si vytvářeli, skončil 0:0 a to byla škoda, protože Kobeřice v něm žádnou šanci neměly. Chtělo to aspoň ten jeden gól,“ označil Petr Blejchař příčinu neúspěchu.

Zápas 15. kola fotbalové divize F Břidličná - Havířov 2:4.
Start jara za šest bodů. Indiáni si věří, po lídrovi nezaváhali ani v Břidličné

Zápas se hrál na přírodní trávě, což se ukázalo jako nevýhoda pro domácí.

„Hřiště po zimě ještě není ideální a terén, který se postupem času zhoršoval, nám ublížil v kombinační hře. Kobeřice nám po chybě na kraji obrany v 50. minutě ze své první vážnější šance daly gól na 0:1,“ popsal trenér Dolních Datyně první trefu hostů.

Přípravný zápas fotbalistů Horní Suchá - Dolní Datyně 0:1.
Bilance Dolních Datyní: dva góly, tři body a čtyři zranění. Rozhodlo nastavení

„Kobeřice pak začaly bránit výsledek, my na zhoršeném terénu nemohli hrát kombinačně. V 80. minutě nám daly z brejku na 0:2 a bylo po zápase,“ vrátil se k dění na hřišti.

„Mrzí mě to, protože jsme nebyli horším týmem. O tom, že jsme prohráli, rozhodl první poločas,“ zklamaně konstatoval Petr Blejchař. „Kdo dnes vzhledem ke kvalitě terénu dal první gól, tak byl v obrovské výhodě. Kdybychom ho dali my, určitě bychom utkání neprohráli,“ dodal kouč Dolních Datyní.

Na soustředění do tepla k moři vyrazili letos fotbaloví Jestřábi z Dolních Datyní na španělský ostrov Mallorca.
Jestřábi z Dolních Datyní ladili formu v teple. Koho na Mallorce porazili?

Krajský přebor - 17. kolo:

Dolní Datyně - Kobeřice 0:2 (0:0)

Branky: 50. a 80. Kollek. Rozhodčí: Vojkovský - Kolarský, Švec. ŽK: Matyska, Střižík - Stříbný. Diváci: 50.

Dolní Datyně: Klimsza - Kučera, Novotný, Kudláček, Matyska, Cenek, Kaduch (75. Střižík), Rozsíval (57. M. Cileček), Maršál, Máša, Baláž (57. Kodenko). Trenér: Petr Blejchař.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...