„Škoda, že jsme jako v Heřmanicích se zase přizpůsobili soupeři,“ připomenul trenér Dolních Datyní Petr Blejchař utkání 18. kola, které ale jeho tým gólem v nastavení nakonec vyhrál 3:2.

V Bolaticích postrádal několik hráčů včetně kapitána Stebela, nejcitelnější ztrátou byli útočníci Cileček a Baláž. „Oba odpadli těsně před zápasem, jeden z rodinných důvodů a druhý kvůli nemoci,“ vysvětlil změny v sestavě.

„To byl náš největší problém, museli jsme trošku improvizovat a v utkání pak doplatili na neproměňování vyložených brankových příležitostí,“ řekl Petr Blejchař. „Jsme mladé mužstvo a ještě je vidět nezkušenost,“ poznamenal.

Moravan Oldřišov - Slavia Orlová 5:3
Orlová měla spoustu tutovek, ale gól dala jen jeden a potřetí za sebou prohrála

„V prvním poločase jsme nastřelili břevno a v poslední minutě neproměnili další šanci z jednoho metru na prázdnou bránu,“ mrzely kouče dvě zahozené tutovky před přestávkou.

„Po hrubé chybě jsme dostali gól na 0:1, ale dobře jsme zareagovali a vyrovnali na 1:1,“ vrátil se k brance Ondřeje Maršála ve 25. minutě, která nakonec znamenala bod.

„Od té doby jsme dominovali, druhý poločas se hrálo vyloženě na jednu bránu, ale nedobyli jsme ji. Soupeř odpadl, ležel v křečích a zdržoval, jenže my si nebyli schopni připravit jednu akci,“ nevěřícně kroutil hlavou trenér Dolních Datyní poté, co gólem neskončil ani sólový únik Střižíka před svatyni Bolatic.

Zápas 20. kola krajského přeboru Český Těšín - Petřvald na Moravě 2:2.
Český Těšín přišel během dvou minut o vedení 2:0 a s Petřvaldem jen remizoval

„V zápase jsme měli pět tutových šancí, proměnili jen jednu a skončilo to 1:1,“ dodal. „Nebyli jsme trpěliví, spousta balonů byla vyslaná zbytečně nahoru. Ve druhém poločase jsme soupeře utavili, tlačili jsme na jednu bránu, ale tu jednu akci jsme si nepřipravili. Z toho jsem zklamaný, je to obrovská ztráta,“ konstatoval Petr Blejchař po zisku bodu na hřišti posledního celku tabulky.

Zápas 18. kola divize F MFK Havířov - Unie Hlubina 1:0.
Podívejte se: Havířov na jaře ničí favority a stoupá v tabulce. Zdolal i Hlubinu

Krajský přebor - 20. kolo:

Bolatice - Dolní Datyně 1:1 (1:1)

Branky: 11. Maršák - 25. Maršál. Rozhodčí: Jurygáček - Gańczarczyk, Svoboda. ŽK: Skroch - Matyska, Maršál, Střižík. Diváci: 151.

Dolní Datyně: Jaška - Kučera, Novotný, Kudláček, Matyska, Cenek (46. Kodenko), Kaduch, Rozsíval, Maršál, Střižík (87. Masopust), Máša. Trenér: Petr Blejchař.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...