„Mohli jsme začít gólem, ale šanci jsme nedali, po hloupé chybě v šestnáctce jsme ho naopak dostali. Pak jsme srovnali, ale v 50. minutě po jednom krásném zákroku, kdy přes ruku vyrazil míč, se nám zranil Tonda Buček. Naštěstí dvojka Jakub Helebrand se v úterý vrátil po třech pracovních měsících v Německu a po jednom tréninku naskočil do branky. Téměř bez rozcvičení bohužel hned dostal gól na 1:2, ale pak už chytal dobře,“ pochválil manažer Slavie Bronislav Schimke mladého náhradníka mezi třemi tyčemi.

Zápas 5. kola krajského přeboru Petřvald n. M. - Český Těšín 3:0.
Český Těšín je doma neporazitelný, s nulou vzadu nasázel Kobeřicím tři góly

„Aby toho nebylo málo, o chvíli později si natáhl sval náš klíčový stoper a kapitán Tomáš Věčorek. Hned na to jsme dostali třetí gól a už to s námi bylo špatné,“ konstatoval Bronislav Schimke. „Kluci se snažili a bojovali, ale Vratimov je velice dobrý mančaft a dnes byl lepší,“ dodal manažer Slavie Orlová.

Zápas 26. kola minulého ročníku krajského přeboru Hlubina - Dolní Datyně 2:0.
Fotbalisté z Dolní Datyně favorita potrápili, ale branku v Řepišti nedali

Krajský přebor - 6. kolo:

Slavia Orlová - Vratimov 1:4 (1:1)

Branky: 36. Renta - 15. Piskoř, 58. Bzirský, 73. Teplý, 93. Wojatschke. Rozhodčí: Svoboda - Jurygáček, Ganaj. ŽK: Věčorek, Kondziolka - Wojatschke, Teplý, Smilowski. Diváci: 101.

Orlová: Buček (54. Helebrand) - Šipula, Buchwaldek, Czaicki (39. Papuga), Jatagandzidis, Maleňák, Zach, Botur, Renta, Kondziolka, Věčorek (61. Slowik). Trenér: Roman Divina.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...