„Bylo to hodně těžké, ale zasloužené, protože už v prvním poločase, kdy soupeř neměl žádnou stoprocentní šanci, jsme mohli vést 4:0,“ vrátil se orlovský kouč Roman Divina k první pětačtyřicetiminutovce, kterou jeho tým vyhrál 2:0.

Zápas 5. kola krajského přeboru Petřvald n. M. - Český Těšín 3:0.
Českotěšínský hrad nedobyli ani fotbalisté z Heřmanic. Body zůstaly popáté doma

Pak začala být Vřesina nebezpečná. „V prvních patnácti minutách druhého poločasu nás podržel Tonda Buček, který chytil dvě tutovky. Potom jsme po hrubce gólmana hostů dali třetí gól a už jsme si to pohlídali. Po dlouhé době jsme hráli jako tým,“ potěšilo trenéra, který kvůli zdravotním problémům postrádal čtyři hráče.

„Hráli jsme s mladíky a ti kluci byli výborní,“ pochválil kouč šestnáctiletého Czaického a sedmnáctiletého Slowika, kteří se zabydlují v základní sestavě mužů.

Zápas 8. kola fotbalové divize F TJ Valašské Meziříčí - MFK Havířov 1:0.
Havířov padl na Valašsku v nastavení, pak vzplály emoce, potrestán i Matušovič

Krajský přebor - 8. kolo:

Slavia Orlová - Vřesina 3:0 (2:0)

Branky: 14. a 59. Renta, 26. Jatagandzidis. Rozhodčí: Kovařik - Slaný, Písečný. ŽK: Jatagandzidis, Věčorek - Ponížil. Diváci: 141.

Orlová: Buček - Slowik (74. Šipula), Buchvaldek, Czaicki, Jatagandzidis (87. Bartoš), Maleňák, Botur (80. Dzuba), Hanusek, Renta, Kondziolka, Věčorek. Trenér: Roman Divina.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …