Běžela 74. minuta a gólman Tiché Miroslav Srněnský se nikam nehnal. Ve vlastní šestnáctce se připravoval rozehrát míč, v tu dobu vedl jeho tým 1:0. Následně ho vzal do rukou a odhodlal se k dlouhému nákopu, který po dvou vysokých odskocích skončil pod břevnem překvapeného brankáře Kopřivnice Filipa Moryse. Toho částečně rozhodil dobíhající hostující hráč Lukáš Kunčík.

Tichá v tu chvíli zvyšovala náskok na 2:0, nakonec se ale o výhru strachovala až do konce. Hosté totiž dvakrát snížili na rozdíl jediné branky, domácí už ale tři body uhájili. Tichá poskočila v tabulce na osmé místo, Kopřivnici patří třetí příčka. „To, že jeden ze tří gólů dal i brankář, je o tom štěstíčku, které nám třeba chybělo v minulém utkání. Musím pochválit celý tým, výhra v derby je vždy o něco sladší,“ řekl pro klubový web trenér Tiché Daniel Kula.

6. kolo I.A třídy, sk. B (sobota 9. 9. 2023):

SK Tichá – FC Kopřivnice 3:2 (0:0)

Branky: 48. D. Kocián, 74. Srněnský, 85. Kunčík – 79. M. Socha, 90. Janša. Rozhodčí: Tomšík – Stankov, Hrdina. ŽK: Kocián – Ermis, T. Socha. Diváci: 110.

SK Tichá: Srněnský – Tuček, Balcárek, T. Kocián, Kaša (58. Jiřík) – Svoboda, D. Kocián, Fajčák – Tománek (58. Kunčík), O. Švrček (88. Čuport), R. Švrček (67. Kerekeš). Trenér: Kula.

FC Kopřivnice: Morys – Ermis, Strnadel, Hlaváč (46. Tkáč), Kelnar – Varga (66. Janša), Babinec, Vrba, Kocián – M. Socha, T. Socha. Trenér: Macíček.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...