„Obrovská ztráta, dnes to byl festival zahozených šancí,“ mrzela bezgólová remíza Petra Blejchaře, trenéra Dolních Datyní. „Ani nedokážu vyjmenovat, kdo všechno je měl. Za první poločas jsme mohli úplně suverénně vést 4:0 i 5:0 a bylo by po zápase,“ litoval promarněných příležitostí, které mohly jeho týmu zajistit tři body.

Změnu nepřinesla ani přestávka. Soupeř byl na začátku druhého poločasu zase defenzivní. Pak udělal těžký brejk, kdy musím pochválit našeho brankáře Chelmeckého, který ho vyřešil a ještě chytil jistý gól,“ ocenil kouč výkon nové posily v dresu Jestřábů.

Zápas 2. kola I.B třídy, skupiny C, Těrlicko 2022 - Vendryně 2:2.
Těrlicko 2022 má první bod, zabralo po poločasu hrůzy. Na hřišti byla i sanitka

„Skončilo to 0:0, ale pro všechny to bylo obrovské zklamání a obrovská ztráta. Za dobu, co trénuji Dolní Datyně, to byl nejdominantnější výkon nad soupeřem, kterého jsme přehráli, akorát jsme dnes shořeli na kvalitu v koncovce,“ mrzelo Petra Blejchaře.

„Střely ze dvou metrů do prázdné brány, přetáhnutý centr, kousek vedle, sami na gólmana a trefíme ho do nohy nebo nám to chytne. Takové vyložené šance jsme dnes nedali a zápas si ztratili sami,“ nevěřícně kroutil hlavou trenér.

Zápas 2. kola MSFL Hlučín - Hranice 3:1.
Fotbalové soutěže na Moravě a ve Slezsku - páteční zápasy

Krajský přebor – 3. kolo:

Dolní Datyně – Oldřišov 0:0

Rozhodčí: Slaný - Viščor, Herda. ŽK: Střižík (Dolní Datyně). Diváci: 100.

Dolní Datyně: Chelmecký – Gaži, Novotný, Kadlíček, Matyska, Cenek (65. Běčák), M. Cileček, Piskoř, Rozsíval, Ndanusa (46. Kodenko), Střižík. Trenér: Petr Blejchař.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...