„Věděli jsme, že utkání bude hodně o tom, kdo dá první gól. Bohužel ho daly Kravaře, které jsme nechali vystřelit z pětatřiceti metrů, brankář to výborně chytl a vyrazil do prostoru, ale tam jsme byli nedůslední,“ vrátil se trenér Dolních Datyní Petr Blejchař k trefě Silbera v 5. minutě, po níž hosté vedli 1:0.

„Soupeř se dostal na koně a z druhé střely na branku dal druhý gól,“ připomenul kouč, že po čtvrthodině hry a akci Chřibka to bylo 0:2. „Pak jsme přitlačili, po rohu to ze závaru mohlo být 1:2, ale hned z brejku jsme nedisciplinovaností dostali na 0:3 a bylo po zápase,“ přiznal Petr Blejchař po brance Halašky ve 25. minutě.

Zápas 17. kola fotbalové divize F Polanka nad Odrou - MFK Havířov 0:0.
Emoce na hřišti: Vratimov přišel o brankáře, Havířov o hráče. Bod trefila posila

Ještě do přestávky domácí inkasovali znovu. „Čtvrtý gól jsme si dali vlastní, to už byla třešnička na dortu,“ nevěřícně kroutil hlavou trenér Dolních Datyní. „V kabině jsem se snažil tým probrat z útlumu a pozitivně namotivovat, abychom druhý poločas odehráli solidně. A byl už lepší,“ poznamenal.

„Dali jsme se trošku dohromady a začali být sebevědomí,“ dodal. V závěru druhé půle pak Cenek snížil na 1:4. „Jak jsme se snažili dát ještě druhý gól, dostali jsme v poslední minutě pátý. Výsledek 1:5 vypadá karastroficky, ale druhý poločas už z naší strany aspoň snesl nějaké měřítko,“ konstatoval Petr Blejchař.

„Projevila se kvalita Kravař, které mají borce s ligovými zkušenostmi a to prodali, ze šancí dali góly,“ řekl kouč Jestřábů. „Nedělám z toho tragédii, jedeme dál. Na jaře máme uhraných šest bodů a musíme se teď soustředit na další zápasy,“ dodal. V příštím kole hrají Jestřábi v sobotu 6. dubna v Háji ve Slezsku.

Zápas 19.. kola krajského přeboru Kobeřice - Český Těšín 1:3.
Český Těšín nezaváhal, na tři body dostáhl v Kobeřicích i s dorostenci

Krajský přebor – 19. kolo:

Dolní Datyně – Kravaře 1:5 (0:4)

Branky: 80. Cenek – 5. Silber, 20. Chřibek, 25. Halaška, 32. vlastní Kodenko, 90. Heger. Rozhodčí: Boráň – Petroš, Vojkovský. ŽK: Cileček, Rozsíval, Kudláček – Kutty, Barcal. Diváci: 150.

Dolní Datyně: Chelmecký – Zbavitel, Kudláček, Ceek, Cileček, Rozsíval, Stebel, Dudek, Ndanusa, Střižík, Kodenko. Trenér: Petr Blejchař.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...