„Ani není co hodnotit,“ řekl po příjezdu z Ostravy hostující kouč Dušan Kohút. Petrovicím opět chybělo několik hráčů základní sestavy, které nahradili dorostenci. „Jsme rádi, že jsme tu sezonu nějak dohráli, ale musíme se dát dokupy, aby to v dalším ročníku bylo lepší,“ dodal.

Lokomotiva po loňském pádu z divize nakonec skončila v tabulce kraje sedmá. V Polance už také od sedmé minuty po dalekonosné střele Kalužy prohrávala a celou dobu tahala za kratší konec. Srovnat sice mohl Sikora, nadějně vypadající příležitost ale nedotáhl.

Zlomový moment nastal šest minut před přestávkou, kdy na 2:0 zvýšil Talián. O poločase domácí vystřídali čtyři hráče a Petrovice úplně odešly. „Dali rychlé góly a bylo po zápase,“ uznal Kohút sílu soupeře.

Hráči Polanky vstřelili po návratu z kabin tři góly během devíti minut, v závěru navíc dokonal hattrick Bartoš a Lokomotiva si tak odvezla příděl 0:6. „Dnes jsme neměli nárok,“ uzavřel Kohút.

SK Polanka n. O. – Lokomotiva Petrovice 6:0 (2:0)

Branky: 48., 57. a 84. Bartoš, 7. Kaluža, 40. Talián, 54. Drulák. Rozhodčí: Kret – Laštuvka, Vojkovský. ŽK: 0:1. Diváci: 115.

Petrovice: Majerczyk – Šiška, Gill, Gatnar, Alman – Makula, Hoffmann, Paduch (46. Szturz), Kuljovský – Chwastek (64. Molnári), Sikora. Trenér: Kohút.