Na vlastním hřišti deklasovali rozklíženou Čeladnou, přičemž výsledek mohl být s přehledem dvouciferný.

„Ještě asi osm tutovek jsme zahodili. Hanusek i Juroszek byli sami před gólmanem, loženku spálil i Pepa Hoffmann, taky mladý Molnári tam šel sám na gólmana,“ vybavoval si trenér petrovické Lokomotivy Dušan Kohút největší šance svého týmu mimo góly.

Čeladná nepřivezla do Petrovic to nejsilnější. Trenér Petr Samec postrádal několik hráčů obvyklé základní sestavy. „Po zápase jsme se spolu bavili, protože se známe. Úplně ho chápu, my jsme na tom podobně. Když nám vypadne více hráčů ze základu, máme problémy,“ měl pro kolegu pochopení Dušan Kohút.

Jeho tým měl navrch už v první půli. V ní ale ještě Čeladná hrozila aspoň ze standardek. Ve druhé půli už hosté nezachytávali petrovické nájezdy a byli rádi, že si neodvezli domů desítku. „Tam už to bylo jednoznačné a soupeř rezignoval. Teď je jen otázka, jestli jsme hráli tak dobře, nebo Čeladná tak špatně. O tom se přesvědčíme v dalším utkání,“ konstatoval Kohút.

Lokomotiva Petrovice – Beskyd Čeladná 6:0 (3:0)

Branky: 22. a 62. Juroszek, 31. Ostáš, 40. Sikora, 64. Reichl, 82. Gill. Rozhodčí: Jurajda – Slaný, Szwed. ŽK: 1:0. Diváci: 80.

L. Petrovice: Svatoš – Šiška (59. Gatnar), Gill, Urban, Paduch – Reichl (77. Sembol), Hoffmann, Ostáš, Hanusek (59. Molnári) – Sikora (46. Chwastek), Juroszek. Trenér: Kohút.