Budou to zajímavé duely, hned na startu jsou na programu okresní derby Strahovice - Kravaře (A), Stonava - Lokomotiva Petrovice, Staré Město - Smilovice, Bystřice - Dobratice a Čeladná - Raškovice (B), což bude zároveň také souboj dvou nováčků. Premiérou obou týmů bude i utkání Horní Suchá - Tichá. Derby Hradec n. M. - Chlebičov (A) bylo odloženo na čtvrtek 25. srpna v 17.30 hodin.

Letos naposledy se v I.A třídě bude o body bojovat o víkendu 5. a 6. listopadu.

Zápas květnového 20. kola fotbalové I.A třídy, skupiny A, Zlatníky - Hradec nad Moravicí  0:6.
Kde byli v I.A třídě nejlepší brankáři, kdo nastřílel nejvíc gólů? Podívejte se

Los podzimní části I.A třídy

SKUPINA A:

2. kolo - sobota 13. srpna: Krásné Pole - Kozmice, Ludgeřovice - Jistebník, Darkovičky - Město Albrechtice (vše v 17.00), neděle 14. srpna: Strahovice - Kravaře (16.00), Štěpánkovice - Stará Bělá a Kozlovice - Mokré Lazce. Zápas Hradec nad Moravicí - Chlebičov byl odložen na čtvrtek 25. srpna v 17.30 hod.

3. kolo - sobota 20. srpna: Chlebičov - Darkovičky, Jistebník - Hradec n. M., Stará Bělá - Ludgeřovice a Kravaře - Štěpánkovice (vše v 16.30), neděle 21. srpna: Mokré Lazce - Strahovice (10.00), Město Albrechtice - Krásné Pole (14.00), Kozmice - Kozlovice (16.30).

4. kolo (27. a 28. 8.): Krásné Pole - Kozlovice, Ludgeřovice - Kravaře, Hradec n. M. - Stará Bělá, Darkovičky - Jistebník, Město Albrechtice - Chlebičov, Strahovice - Kozmice, Štěpánkovice - Mokré Lazce.

5. kolo (3. a 4. 9.): Chlebičov - Krásné Pole, Jistebník - Město Albrechtice, Stará Bělá - Darkovičky, Mokré Lazce - Ludgeřovice, Kozmice - Štěpánkovice, Kozlovice - Strahovice, Kravaře - Hradec n. M..

6. kolo (10. a 11. 9.): Krásné Pole - Strahovice, Ludgeřovice - Kozmice, Hradec n. M. - Mokré Lazce, Darkovičky - Kravaře, Chlebičov - Jistebník, Město Albrechtice - Stará Bělá, Štěpánkovice - Kozlovice.

7. kolo (17. a 18. 9.): Jistebník - Krásné Pole, Stará Bělá - Chlebičov, Mokré Lazce - Darkovičky, Kozmice - Hradec n. M., Kozlovice - Ludgeřovice, Strahovice - Štěpánkovice, Kravaře - Město Albrechtice.

8. kolo (24. a 25. 9.): Krásné Pole - Štěpánkovice, Ludgeřovice - Strahovice, Hradec n. M. - Kozlovice, Darkovičky - Kozmice, Chlebičov - Kravaře, Jistebník - Stará Bělá, Město Albrechtice - Mokré Lazce.

9. kolo (1. a 2. 10.): Stará Bělá - Krásné Pole, Mokré Lazce - Chlebičov, Kozmice - Město Albrechtice, Kozlovice - Darkovičky, Strahovice - Hradec n. M., Štěpánkovice - Ludgeřovice, Kravaře - Jistebník.

10. kolo (8. a 9. 10.): Chlebičov - Kozmice, Jistebník - Mokré Lazce, Stará Bělá - Kravaře, Krásné Pole - Ludgeřovice, Hradec n. M. - Štěpánkovice, Darkovičky - Strahovice, Město Albrechtice - Kozlovice.

11. kolo (15. a 16. 10.): Ludgeřovice - Hradec n. M., Mokré Lazce - Stará Bělá, Kozmice - Jistebník, Kozlovice - Chlebičov, Strahovice - Město Albrechtice, Štěpánkovice - Darkovičky, Kravaře - Krásné Pole.

12. kolo (22. a 23. 10.): Krásné Pole - Hradec n. M., Darkovičky - Ludgeřovice, Chlebičov - Strahovice, Jistebník - Kozlovice, Stará Bělá - Kozmice, Město Albrechtice - Štěpánkovice, Kravaře - Mokré Lazce.

13. kolo (29. a 30. 10.): Ludgeřovice - Město Albrechtice, Hradec n. M. - Darkovičky, Mokré Lazce - Krásné Pole, Kozmice - Kravaře, Kozlovice - Stará Bělá, Strahovice - Jistebník, Štěpánkovice - Chlebičov.

1. kolo (5. a 6. 11.): Darkovičky - Krásné Pole, Chlebičov - Ludgeřovice, Jistebník - Štěpánkovice, Stará Bělá - Strahovice, Mokré Lazce - Kozmice, Kravaře - Kozlovice, Město Albrechtice - Hradec n. M.

SKUPINA B:

2. kolo - 13. srpna: Horní Suchá - Tichá, Stonava - Lokomotiva Petrovice, Lučina - Libhošť, Staré Město - Smilovice a Čeladná - Raškovice (vše v 17.00), neděle 14. srpna: Bystřice - Dobratice a Baník Albrechtice - Jablunkov (oba v 17.00).

3. kolo - 20. srpna: Jablunkov - Lučina, Lok. Petrovice - Baník Albrechtice a Tichá - Stonava (vše v 16.30), neděle 21. srpna: Bystřice - Horní Suchá, Raškovice - Dobratice, Smilovice - Čeladná a Libhošť - Staré Město (vše v 16.30).

4. kolo (27. a 28. 8.): Lučina - Lok. Petrovice, Staré Město - Jablunkov, Čeladná - Libhošť, Dobratice - Smilovice, Horní Suchá - Stonava, Baník Albrechtice - Tichá, Bystřice - Raškovice.

5. kolo (3. a 4. 9.): Jablunkov - Čeladná, Lok. Petrovice - Staré Město, Tichá - Lučina, Stonava - Baník Albrechtice, Raškovice - Horní Suchá, Smilovice - Bystřice, Libhošť - Dobratice.

6. kolo (10. a 11. 9.): Horní Suchá - Baník Albrechtice, Lučina - Stonava, Staré Město - Tichá, Čeladná - Lok. Petrovice, Dobratice - Jablunkov, Libhošť - Bystřice, Raškovice - Smilovice.

7. kolo (17. a 18. 9.): Jablunkov - Bystřice, Lok. Petrovice - Dobratice, Tichá - Čeladná, Stonava - Staré Město, Baník Albrechtice - Lučina, Smilovice - Horní Suchá, Libhošť - Raškovice.

8. kolo (24. a 25. 9.): Horní Suchá - Lučina, Staré Město - Baník Albrechtice, Čeladná - Stonava, Dobratice - Tichá, Bystřice - Lok. Petrovice, Raškovice - Jablunkov, Smilovice - Libhošť.

9. kolo (1. a 2. 10.): Jablunkov - Smilovice, Lok. Petrovice - Raškovice, Tichá - Bystřice, Stonava - Dobratice, Lučina - Staré Město, Baník Albrechtice - Čeladná, Libhošť - Horní Suchá.

10. kolo (8. a 9. 10.): Horní Suchá - Staré Město, Čeladná - Lučina, Dobratice - Baník Albrechtice, Bystřice - Stonava, Raškovice - Tichá, Smilovice - Lok. Petrovice, Libhošť - Jablunkov.

11. kolo (15. a 16. 10.): Jablunkov - Horní Suchá, Lok. Petrovice - Libhošť, Tichá - Smilovice, Stonava - Raškovice, Lučina - Dobratice, Staré Město - Čeladná, Baník Albrechtice - Bystřice.

12. kolo (22. a 23. 10.): Horní Suchá - Čeladná, Dobratice - Staré Město, Jablunkov - Lok. Petrovice, Bystřice - Lučina, Raškovice - Baník Albrechtice, Smilovice - Stonava, Libhošť - Tichá.

13. kolo (29. a 30. 10.): Lok. Petrovice - Horní Suchá, Tichá - Jablunkov, Stonava - Libhošť, Lučina - Raškovice, Staré Město - Bystřice, Čeladná - Dobratice, Baník Albrechtice - Smilovice.

1. kolo (5. a 6. 11.): Jablunkov - Stonava, Lok. Petrovice - Tichá, Dobratice - Horní Suchá, Bystřice - Čeladná, Raškovice - Staré Město, Smilovice - Lučina, Libhošť - Baník Albrechtice.