„První poločas jsme hráli dobře, po hezké akci jsme vedli 1:0,“ vrátil se trenér Českého Těšína Petr Sostřonek k úvodní trefě Nicolase Osičky v 5. minutě utkání. „Bohužel od 30. minuty jsme se přizpůsobili statické hře soupeře,“ označil hlavní důvod, který po přestávce vedl ke změně skóre na výsledkové tabuli.

„Do druhého poločasu jsme si řekli v kabině, co budeme hrát, ale nehráli jsme a doplatili na to. Naše rozehrávka byla zdlouhavá, soupeř toho využil brejky a otočil výsledek na 1:3,“ konstatoval Petr Sostřonek, který v sobotu postrádal marody Stanislava Potůčka s Michalem Sostřonkem a potrestaného Jana Hamroziho.

Dohrávka 3. kola divize F SFC Opava B - Havířov 0:0.
Napřed práce, pak fotbal. Havířov obral profesionály z Opavy o bod. Podívejte se

„Naštěstí se nám to v závěru podařilo rozhýbat,“ oddechl si domácí kouč po gólu Mikuláše Kruciny, kterým v 85. minutě snížil na 2:3. Ve 2. minutě nastavení pak zachránil bod Viktor Buryan.

„Pořád dostáváme hloupé góly po individuálních chybách, za každou nás soupeř potrestá. Ve druhém poločase jsme hráli hloupě až naivně, rozehrávka zezadu byla pomalá, nedávali jsme balon do volných prostor, kam jsme chtěli. Oldřišov nás úplně v pohodě pokryl v obranné fázi a poradil si s námi,“ vrátil se k dramatickému průběhu duelu Petr Sostřonek.

„Diváci byli spokojeni, pořád na hřišti něco dělo, měli radost z vysovnání, ale pro nás trenéry je to na infarkt,“ přiznal domácí kouč.

Cyklokrosaři se během UEC Evropského poháru 2022 na trati v Dolní oblasti Vítkovic museli vloni v prosinci poprat s technickými překázkami i pořádnou sněhovou nadílkou (17. prosince 2022, Ostrava).
Cyklokrosaře láká jízda přes vysokou pec. Do Ostravy se chystá evropská elita

Krajský přebor – 6. kolo:

FK Český Těšín – Moravan Oldřišov 3:3 (1:0)

Branky: 5. Osička, 85. Krucina, 90+2. Buryan – 59. a 80. Manderla, 53. Bořucký. Rozhodčí: Stankov – Tomšík, Hrdina. ŽK: Rother, Rubý, Janík, Godula, Bolacký (všichni Oldřišov). Diváci: 150.

Český Těšín: Benedik – Slowiaczak, Lanc, Matuszek (71. Bora), Buryan, L. Maceček, D. Maceček, N. Osička (46. Krucina), Urban (81. Gibiec), P. Chloň, Byrtus. Trenér: Petr Sostřonek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...