Nejúspěšnějším střelcem domácích byl se dvěma góly Lukáš Golasowski, po jednom přidali Kristián Kaczmarczyk, Daniel Podhorný, Tomáš Fojcik a Adam Valášek. Autorem jediné branky Horního Žukova byl ve 48. minutě Radim Vašek.

„Kluci šlapali od první minuty,“ chválil těrlický trenér Bogdan Kajura na facebooku klubu svůj tým. O zisku tří bodů jeho svěřenci rozhodli už v prvním poločase, vyhráli ho 3:0.

„Utkání se muselo líbit, bylo plné krásných kombinací, dobře pracující obrany a pěkných gólů, přesně tak, jak to hráčům vysvětluji a ukazuji na tréninku,“ byl kouč Těrlicka 2022 spokojený s předvedenou hrou a výsledkem posledního domácího utkání v první části soutěže.

„Kromě fotbalu mě těší také návrat uzdravených hráčů a tím pádem zvětšení zdravé konkurence na tréninku i do zápasů,“ dodal Bogdan Kajura.

V závěrečném podzimním kole Těrlicko 2022 nastoupí v sobotu 4. listopadu na hřišti předposledních Tošanovic, Horní Žukov ve stejný den hostí Dobrou, která je v tabulce osmá.

I.B třída, skupina C – 13. kolo:

FK Těrlicko 2022 – Horní Žukov 6:1 (3:0)

Branky: 8. a 66. L. Golasowski, 5. Kaczmarczyk, 33. Podhorný, 51. Fojcik, 90. Valášek - 48. Vašek. Rozhodčí: Závodný – Krpel, Kiška. ŽK: Klváček – Kawulok. Diváci: 50.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...