Bojovně hrající Nýdek na mokrém trávníku vedl od 39. minuty po střele Tomáše Hadravy, Záblatí pak ve druhé půli celou dobu vyvíjelo enormní snahu o srovnání, což se domácím povedlo až v poslední minutě, kdy se trefil nový předseda klubu Dušan Socha. Bohumínský tým zůstává v tabulce skupiny C této krajské soutěže na pátém místě, Nýdek je osmý.

„Minulý týden jsme o dva body v závěru utkání přišli (na Interu Petrovice), dneska jsme naopak jeden na konci získali. Zápas se nám příliš nevydařil. Na našem kontě bylo příliš mnoho nevynucených ztrát a zkažených přihrávek. A k tomu v prvním poločase chyběla bojovnost,“ přiznal kouč bohumínského celku Daniel Mucek.

Ten tak byl nucený přistoupit ke změnám v sestavě, které zabraly. „Naštěstí jsme ve druhém poločase ten náš nudný výkon zvedli. Jsem ale velmi nespokojený s nedisciplinovaností některých hráčů, především po našem vyrovnání, kdy místo toho, abychom se soustředili a chtěli ještě zápas otočit, tak nás zajímalo jenom pošťuchování se se soupeřem,“ dodal Mucek.