„Zápasy s posledním se vždy těžce hrají, navíc Bolatice mají svou kvalitu, ale doplácely na individuální chyby jednotlivců,“ přiznal trenér Orlové Roman Divina, že z duelu, který už o ničem zásadním nerozhodoval, měl trochu obavy.

„Naštěstí už v 7. minutě jsme vedli 2:0 a bylo po fotbale,“ dodal kouč Slavie. „Pak jsme sice z našeho špatného vyhodnocení situace dostali gól, ale za dvě minuty jsme dali 3:1 a potom už kralovali,“ dodal Roman Divina.

Zápas 20. kola krajského přeboru Český Těšín - Petřvald na Moravě 2:2.
Český Těšín pokazil postupové oslavy Řepištím, jako dárek jim dal čtyřku

Kvůli zdravotním, pracovním i rodinným důvodům se musel obejít bez Jatagandzidise, Motlocha, Tomáše a Kondziolky. „Od začátku jsem tam zase dal tři mladé kluky, pak ještě další dva. Pět sedmnáctiletých ale nehrálo žádné druhé housle, takže jsem maximálně spokojený,“ radoval se kouč po posledním zápase sezony.

„Za vítězství jsem rád, uhájili jsme tím sedmé místo. Na kluky jsem hrdý, pětačtyřicet bodů je za mě hodně dobrých,“ konstatoval trenér Slavie Orlové.

Milan Baroš a další osobnosti nechyběly u oslav 90 let fotbalu v Petřvaldu u Karviné - červen 2023.
Baroš a spol. v Petřvaldě: šoumen Jirků, únos Kuzmanoviče a Laštůvka jako Neymar

Krajský přebor - 29. kolo:

Bolatice - Slavia Orlová 2:6 (1:3)

Branky: 37. Maršák 76. Řehánek - 5. a 86. Zach, 42. a 78. Renta, 7. Dzida, 48. Nowinski. Rozhodčí: Takáč - Tomšík, Slaný. ŽK: Slivka, Šula – Zach, Renta. Diváci: 100.

Orlová: Buček – Slowik, Buchvaldek (61. Czaicki), Nowinski, Dzida, Maleňák (74. Herman), Zach, Botur, Renta, Derik (83. Věčorek), Pochopeň. Trenér: Roman Divina.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...