Trenér mužstva Dušan Kohút měl znovu problémy poskládat sestavu. „Ty potíže máme obecně, a zvlášť při středě je obtížné sestavit nejlepší možnou jedenáctku,“ přiznal Kohút. Do základu tak opět poslal mladého Sembola, zahrál si i dorostenec Kuljovský.

„Herně to v Brušperku nevypadalo nejhůř, ale zaspali jsme u standardek. Dva góly jsme obdrželi po rozích, tam nám zaspali obránci. Zvlášť u toho prvního, který letěl strašně nízko, že se hráč musel ještě sklánět, aby balon hlavičkoval,“ kroutil hlavou Kohút.

Po změně stran jeho tým přidal a dokázal srovnat, ale vysoký Malúš, bývalý hráč Stonavy, poté přidal další branku ze standardky. „Dokonce přehlavičkoval Gilla, to už je co říct,“ uznal Kohút.

Jeho týmu to pak fotbalově drhlo a na vyrovnání už nedosáhl. Nakonec v závěru inkasoval ještě jednou, ale tento gól už moc neřešil. „Nebylo to vydařený výjezd do Brušperku. Scházela nám zkušenost,“ přiznal Kohút.

Za domácí chytá dlouholetý gólman Lokomotivy Ondrej Pacanovský. „Nenašli jsme na něj recept, respektive jenom jednou. Kluci se mezi sebou hecovali, ale celkově nám to utkání nevyšlo,“ zakončil trenér Petrovic.

SK Brušperk – Lokomotiva Petrovice 3:1 (1:0)

Branky: 8. Zajac, 70. Malúš, 84. vlastní Gill – 63. Juroszek. Rozhodčí: Takáč – Tomšík, Boráň. ŽK: 2:5. Diváci: 150.

Petrovice: Majerczyk – Ruisl (76. Molnári), Gill, Gatnar, Paduch – Makula (37. Juroszek), Urban, Ostáš, Ciku – Sikora, Sembol (57. Kuljovský). Trenér: Kohút.